Новак
Двоен анти-топли чаши кафе кригла чаша од нерѓосувачки челик Дете кригла пиво купот на носителите на

Двоен анти-топли чаши кафе кригла чаша од нерѓосувачки челик Дете кригла пиво купот на носителите на

Достапност: Залиха
DEN 1537.00
DEN 1808.16

Двоен анти-топли чаши кафе кригла чаша од нерѓосувачки челик Дете кригла пиво купот на носителите [Материјал] : нерѓосувачки челик двојно првенство + пластика галвански се справи [Првенство Димензии : Дијаметар 8.5 СМ, висок 9.2 CM , една чаша NW : 105 g за 300 ML [пакет] : 6 чаши + 1 чаша носителот, за 780g

Параметрите на стоката

Drinkware Тип:
Чаши
Стил:
Американски Стил
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Спецификација:
Gift Box
Функција:
Порибено
сертификација:
CIQ,LFGB
Додатоци:
Со Никој
Обликот:
Handgrip
Број На Модел На:
65723

Подобро ви се допаѓа

Тежина : околу 800g Материјал : Керамички Пакување : Оригинална кутија Големина : дијаметар 10cm * висок 12cm Пр

Ако не се сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратните информации Ќе би

Рачно Изработени Мебел Цврсто Дрво Рака Млеко Чаша Креативни Кригла Ангажирање На КафеПроизвод Прегле

1pcs рачно изработени Дрвени Првенство Кригла Природно Дрво Кафе Чај Кригла Деца Млеко Вода за Пиење Чаша

Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво.Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки ко

500 ML Нерѓосувачки Челик Задржи Кригла Кафе Cup Thermos Мода Изолација Шише за Вода Патуваат Кригла f се Примен

Предмет : дрво првенствоMaterila : Хинап дрвоДијаметар : 8cmВисина : 9cmКапацитет : прибл.201300ml

Отворено Нерѓосувачки Челик Вода, Чај, Кафе Кригла Само Заклучување Carabiner се Справи со Првенство За Камп

Хуманизација дизајн : Со рачка за вашиот удобен употреба.Употреба : Одличен за разладени пиво, iced кафе, ice

Пролет Xuan е нудиме висок квалитет објект за вас.Точка име : Симпатична мачка стил порцелански криглаКап

Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вист

Пролет Xuan е нудиме висок квалитет објект за вас.Точка име : Смешни керамички кригла се Применуваат за : К

350 ML Тефлон црна млеко Млеко уметност кригла кафе мока стомна кригла првенство cappuccino арт кафе кригла

Карактеристики : Нова пластични гимнастик совршен за сок и ладни пијалоци.Материјал : ПластикаБоја : Тра

На одење мртов Само Немир Кригла мрзливи Автоматско Кафе кригла млеко кафе Мешање на Пиење чај Првенств

11 Оз капацитет, големина во 3.23"(W) x 3.74"(H) Cоблик рачка, удобно да се одржи Трајни керамички материјал, безбе

WOWCC 1pc Класичен Стил Барел во Облик на Дрво Куп Дрвени Пиво Филџани Кафе Чај Чаша Вода Чаши Јапонски Добр

Scroll