Новак
2 парчиња/set V912 2.4 G 4 канали R/C хеликоптер резервни делови V912-013 servos бесплатен превозот

2 парчиња/set V912 2.4 G 4 канали R/C хеликоптер резервни делови V912-013 servos бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 526.08


v912 servos

Параметрите на стоката

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
V912
Бренд Име:
ГОЛЕМА МОЌ ЅВЕЗДА
РК Делови и Accs:
Servos
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
Технички параметри:
Вредност 10
Материјал:
Пластични
За Возило Тип:
Хеликоптери
Пластични Тип:
ABS

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики : 100% Сосема НовДел No : 03007Дел Име : Моторни МонтирањеСодржи : 1Ве молиме обратете се до ваши

Walkera Hotenx делови Hoten XZ1 1 Пропадна слетување Заклучување Блок

EBOYU(TM) 6 Парови 5050 C W / CCW PC 3 Сечилото Пропелер за Walkera F210 250 QAV250 ZMR 250 260 H280 300 Трки Летало РК QuadcopterКарактеристи

Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите о

ОписКарактеристики : 2.4 GHz AFHDS 2 A систем2.4 G начини : Автоматски фреквенција на втора генерација на дигитал

ако не можете да инсталација wiat некое време се погледне на видеосамо Тркала не се вклучуваат со другите

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерДел И

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерФункц

РК Делови роботот автомобил ESC радијатор Ладење вентилатор со топлинска рецептор За 1 / 10 TRAXXAS trx4Фан пара

Известување: ве Молиме имајте во предвид : поради differnece на производство датум и серија, зборовите и ети

Добредојдовте На RCAWDзаден амортизер вратоврска род, пети врска со шупливи топчињаЗа Рк Хоби Автомобил 1

Се враќа : 1 Ако не сте задоволни со производот кој го купи во Mato Штекер, тоа е можно да се врати за наплата

100% нови стокиИме : електричниот стартерБрој : 70111Број на пакети : 11)Вашата Повратна информација е нависти

20pcs / многу M3x12mm DIN912 Титаниум Завртки Штекер Кап Завртки за РК Хоби играчки Опис Име : M3x12mm титаниум штекер

Scroll