Новак
Дигитални EMF Зрачење ElectroSmog 3-оски Isotropic EMF Метар 50MHz 3,5 GHz TES92

Дигитални EMF Зрачење ElectroSmog 3-оски Isotropic EMF Метар 50MHz 3,5 GHz TES92

Достапност: Залиха
DEN 7670.00
DEN 8160.00

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, и Т/Т. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. кога цел за нас, За руските купувачи, треба да се понуди На Целосното Име на примачот, освен, ако компанијата име не е на располагање и само за лични бизнис, пратката ќе биде мораше да се испорача со ЕМС САМО во Русија. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Тоа'll само да ви треба 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Се истакна : купувачот во Бразил / Аргентина , Мора да бидат обезбедени од CNPJ (CPF) /ДДВ Бр. Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
TES92 Дигитални EMF Зрачење Electro Smog 3-оски Isotropic EMF Метар 50 MHz 3,5 GHz
Карактеристики На Производот :
1. Ви благодариме за разбирањето!
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Висок динамички опсег се должи на три-канал дигитална обработка на резултатите. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
Tes
is_customized:
Yes
Тип На Сензор:
Електричното поле (E)
Фреквентен Опсег:
50MHz 3,5 GHz
Насочен е карактеристична :
Isotropic, 3-димензионални
Метод на мерење на:
Дигитални , triaxial мерење
Напојување:
9V батерија
Место на Потекло:
CN

Подобро ви се допаѓа

SW83 AIII Нуклеарно Зрачење Детектор на x y Бета тестер radioactivity

WT50 A Десктоп интелигентни fluxmeter Магнетен флукс мерен инструмент fluxmeter интелигенцијаНајниска цена,Најдо

Податоците се одржи, Peak hold функција Се истакна : купувачот во Бразил / Аргентина , Мора да бидат обезбеде

LS126 C Luminometer Дигитални UVC Светлина Метар Со Ултравиолетови Интензитет Тестер Детектор на Стерилизација С

Преку Кина Пост Воздух Mail : Генерално 3060 woring дена.4, Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз

За било какви прашања, прашања или помош, ве молиме контактирајте со нас преку e Bay или оставете ја вашата

9 GHz да 35 GHz) Isotropy отстапување Тип.001 µW / cm2 Поставување на времето Обично 1s ( од 0 до 90% од meas...

01DC×10 : 0.14, мери maic поле : DC maic поле (статички maic поле)AC maic поле (динамичен maic поле)5 Function : peak hold функција6,Гш(Ga

Нови Висока Точност Рачни Три Оска На Магнетното Поле Тестер На Електромагнетна Радијација Детектор 2000

WT103 Gaussmeter Гаус Метар Teslameter АпаратиПоле Сила Метар Индикатор 0.01 МТ Хоризонтална Кратката Сонда СензорТо

Оригиналниот Рачни Гајгер Контра Мермерна Плочка a,B,Xray Зрачење Детектор Висока Прецизност Поединечна Д

ДТ1180 електромагнетна радијација тестер зрачење детектор на апарати за домаќинство мобилен телефон зра

Спецификации 6? 4 читање вредност покажува : 3½ малку LCD, максимална прочитајте вредност 1999 година.6?? 4 парт

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Online компјутер, Податоци за најавување (TE

Scroll