Новак
3 Стара Шик Салон Knob Фиока Вади Антички Црна, Сина, Тиркизна / Кујната Кабинет Вратата Се Справи Со Повлече Оков За Мебел 76

3 Стара Шик Салон Knob Фиока Вади Антички Црна, Сина, Тиркизна / Кујната Кабинет Вратата Се Справи Со Повлече Оков За Мебел 76

Достапност: Залиха
DEN 199.00
DEN 216.00

3" Стара Шик Салон Knob Фиока Вади Се Справува Со Копчиња Антички Црна, Сина, Тиркизна / Кујната Кабинет Вратата Се Справи Со Повлече Оков За Мебел 76
Материјал : Цинк Легура + Симулирани тиркизна скапоцен камен
Боја : Антички црна + сина
Мерења :
Knob-
Кол : 1 " (25 mm)
Кога се инсталира на knob боди 1" (25 mm)
Рачки-
Должина : 4.9" (125 mm)
Ширина : 1" (24 мм)
Дупка Проред ( центар до центар) : 3 ВО ( 76 мм)
Кога се инсталира на knob боди 1" (24 мм)
Завртки вклучени, 1" (25 mm) долги.
Ве молиме посетете ја оу р sho p f или повеќе копчиња :
http : //www.aliexpress.com/store/1483036

Параметрите на стоката

боја:
Knob, Рачка
Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MFYS
Стил:
Европски
Материјал:
Цинк Легура
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
488
Теренот-ред Спецификации:
3ВО

Подобро ви се допаѓа

Цената е за 2 парчињаТип : Антички Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : БронзениДупка Проред : Единеч

За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 2045 Ние само задолжен да ги избришете обича

Цената е за 2 парчињаТип : Антички Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : БронзениДупка Проред : 128mmДол

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Материјал : Керамички и Цинк Легура Завртка Дупка Износ

99 Цена : $67.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се корист

5x Бела Кујната Кабинет Фиока Копчиња Селски Керамички Knob Гардероба Порцелански се Справува со Детска С

Цената е за 2 парчиња W0031Г Ако ви треба W0031S , ве Молиме оставете белешка кога ќе нарачате ви благодариме.Т

Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и

Цената е за 2 парчињаТип : Антички Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : БронзениДупка Проред : Единеч

VIBORG ® Создава БР.1 БренднаСветКласа Највисок Квалитет на Производи во Кина!!!Детали За Производот Покаж

Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција.20pcs за еден внатрешен кутија.Повратни информации : Ние ќе биде

Други Популарни Копчиња 8pcs Фиока Рачки Гроздобер Кабинет Повлекува Декоративен Мебел Копчиња за Гарде

5 PCS Бела Керамички Гроздобер Кабинет Фиока Knob Врата се Справи со Шкафот Фиока Шкафче Гроздобер Ретро Ме

4) По продажба на услуги1.1 MOQ од 1 парче, инвентар соодветни, нормално, ние може да организира пратка во рок

Античкиот месинг Мермер Порцелански Фиока копчиња кујната Кабинет се справи со Шкафот Knob Керамички 10 PCS

10 PCS Гроздобер Кабинет Фиока Knob Хардвер Антички Бронза Фиока Салон Шкафот се Повлече Справи со Knob 30ммКар

Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА : а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклуч

4x Килибар Антички Кујната Кабинет Фиока Копчиња Европската Шкафот Фиоки Повлекува Гроздобер Гардероба

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.П : Колк

Превозот методОбичноБразилEpacket715days / Кина пост се регистрирате mail1560 денаМожеби >60daysEMS / Федекс / UPS / DHL / ТН

Цената е за 2 парчињаТип : Антички Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : БронзениДупка Проред : Единеч

2) Превозот : постојат различни превозот метод да се избере.Превозот методОбичноБразилEpacket715days / Кина пос

Цената е за 2 парчињаТип : Антички Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : Антички СребренДупка Проред :

Цената е за 2 парчињаТип : Антички Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : Антички СребренДупка Проред :

2) Превозот : постојат различни превозот метод да се избере.1 MOQ од 1 парче, инвентар соодветни, нормално, н

Цената е за 2 парчињаТип : Антички Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : БронзениДупка Проред : Единеч

Цената е за 2 парчињаТип : Антички Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : Антички СребренДупка Проред :

Пеперутка Дрво Салон Knob Уметност Копчиња Рачно Изработени Кабинет Повлекува Копчиња / Уникатен Кујнск

Scroll