Новак
Темно кафеава боја дрво кат фотографија backdrops ретро сијалица фото позадина за фото студио новородено Д-9678

Темно кафеава боја дрво кат фотографија backdrops ретро сијалица фото позадина за фото студио новородено Д-9678

Достапност: Залиха
DEN 437.00
DEN 672.00

Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент. Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн. С&П П : Што е разлика помеѓу тенки винил(уметност ткаенина) и полиестер?
A : Тенок винил материјал : Не е водоотпорен;Може да се користи само за внатрешна фотографија;Повеќе за еднократна употреба.Максимална лесна ширина на 300cm
(другите продавници : максимум може да се намали 180cm,поголема големина позадина треба да се spliced;)
Полиестер Материјал : Подебели ,Максимална лесна ширина на 300cm,Може да се перат и пеглаат;Било виткање, лесен за носење,Економска цена, Подобар квалитет!Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија;Може да се користи и складира за долго време.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат.
што е најважно,тоа е економично. Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2.Поради не-рефлективен, тоа е погоден за внатрешна употреба.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.
П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене?
A : Ние треба 2-4 работни денови да се произведуваат по нарачка. Забелешка Бразил зема 40-90 дена.За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстранат.Валани испраќање позадина 3.
П : Како можам да се прилагодите на позадината на продажба?
A : Можете да ги испратите на сопствени информации и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки.
Тоа е префериран избор за фотографи.
П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба?
A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.

Параметрите на стоката

Големина (мм):
5x3ft, 6x4ft, 7x5ft, 10x5ft
Број На Модел На:
Д-9678
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Бренд Име:
HUAYI
Тип:
компјутер за печатење
Материјал:
уметноста ткаенина

Подобро ви се допаѓа

Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.П : Како да го прилагодите на позадината?A

Фотографски позадина, кој е направен од висок квалитет на платно, трајни, анти навремено,отпорност на тр

Нашите дизајнери ќе дизајн за вас.За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина прои

П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене? A : Ние треба 24 работни денови да се произведуваа

Ви благодарам многу! тоа е лесен и пренослив, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стој

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

На тој начин, ќе се обезбеди разумна цена, со висок квалитет, најдобра услуга, брз време на испорака за ва

Позадина може да биде персонализирана шаблон, додадете фотографии, менување на бојата / стил 5 Максималн

Колку што сакате, не можеме да не!Ако имаш конкретни големината потреби, било од нашите средини може да с

Олово време е 12working дена,pls бидете трпеливи за да добиете тоа.Предмети ќе бидат светлина и преносни, што г

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

ако не се задоволни со трансакцијата,ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене ,јас ќе одг

Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема з

Слични Производи : Спецификации : Материјал : Политкаенина(винил крпа 100% полиестер)Материјал Тежина : 110 G

Може да се прилагоди на секоја големина 4.Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина Ве мол

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен Фотографиите изгледаат како мо

ако не се задоволни со трансакцијата,ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене ,јас ќе одг

Убаво боја, висока резолуција & силна артикулационите Поради екранот и осветлувањето се различни, висти

Ние може да го прилагодите големина за вас, а ние имаме Винил крпа и Оксфорд ткаенина овие два квалитети,

Scroll