Новак
Скриени тип цинк легура вратата затка класичната врата застанува силен магнетизам пластични навлегувањето модерната мода дамка никел затка

Скриени тип цинк легура вратата затка класичната врата застанува силен магнетизам пластични навлегувањето модерната мода дамка

Достапност: Залиха
DEN 758.40


Опис На Производот :
Точка Бр : DS33
Материјал : Висок Квалитет На Цинк Легура
Завршувањето на : дамка никел
Големина на :
Должина : 60.5 mm
Ширина : 50.5 mm
Повлечете : 60 N
Гаранција : Десет Години
производот се покаже :

Параметрите на стоката

Тип:
Вратата Се Стопира
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
ds33

Подобро ви се допаѓа

VIBORG ® Создава БР.1 БренднаСветКласа Највисок Квалитет на Производи во Кина!!!Детали За Производот Покаж

За купувачите кои не е задоволен со купувањето со нас Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно д

Ние во голема мера го цениме вашата 5ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негати

Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Вашата ц

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.Ако не,брод во рамките на 715 дена.)Ако објектот е дефектен, Ни

Карактеристики : Овие вратата buffers се посебен систем дизајниран за да го забави затворање акција на секо

10 PCS Нерѓосувачки Челик Врата Застанува Гума Затка Должина 90mm Ѕид Монтира на Врата Носителот JF1609 Опис : И

Боја може да се разликува малку поради различни калибрација на секој монитор.) 62mm xКоличина : 10pcsПакет Се

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет Поправи директно на ѕид за да се спречи врата се справи ошт

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака pls бидете сигурни дека ќе не предви

10 Pcs 19mm / 25мм / 35mm Гардероба чевли Кабинет Вентилација Мрежа Дупка отворите за вентилација Метал Mesh Дупка

Карактеристики : Изработени од гума и алуминиумски легури, квалитетни и издржливиНе треба да се вежба, л

СпецификацијаДеликатна изработка, дебели дизајн, може да се игра подобра заштита.No : DS050ZACP Материјал : Ци

Вратата Затка Дрво Врата Носителот Кастинг Катмонтира на Врата Застанува 2 парчиња1.Висок квалитет на в

Спецификација Деликатна изработка, дебели дизајн, може да се игра подобра заштита.)Предмети ќе биде пре

Цинк легура материјал, доволно цврстина, издржливост и отпорност на корозија.)Предмети ќе биде предаден

)Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење Ц

Ви благодариме за вашата поддршка Боја : Како на сликата покажува,Црна боја, Материјал : не ' Рѓосувачки Ч

Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат д

На високоодделение вратата затка од не ' рѓосувачки челик + гумени врата носителот антисудир хотел дома

И се разбира на децата од треснувајќи ја вратата во ѕидот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Висо

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими Ве молиме контактирајте ме пре

Спецификација : Име : Вратата Стоп Тежина : 22 g Боја : Сребрена, Црвена Тула Материјал : Пластика,Најлон Инс

Инсталацијата е едноставна и удобна, да заштедат време и менаџер.)Ако објектот е дефектен, Ние ќе ви испр

Други Политики : 1.2)стоката е во акции, Со цел ќе бидат испратени до вас од страна на изразат во рок од 3 де

Scroll