Новак
925 Сребрен Зелена Накит Поставува Огромен Цвет Стил Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени Големина 6/7/8/9 За Жените Бесплатен превозот

925 Сребрен Зелена Накит Поставува Огромен Цвет Стил Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени Големина 6/7/8/9 За Жените Бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 624.00
DEN 12480.00


Во вашата услуга!
Објект :
925 Сребрен Зелена Накит Поставува Огромен Цвет Стил Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени Големина 6/7/8/9 За Жените Бесплатен превозот
Материјал : Висок квалитет на цирконот Сребро.
Големина : Прстен големина 6. 7. 8. 9
Состојба : 100% Нови
Најдобар квалитет,Повеќе попуст ,не пропуштајте !
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Да се навратам

Параметрите на стоката

Метална боја:
прстен големина 6, прстен големина 7, прстен size 8, прстен големина 9
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
T0088
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки/Нараквица/Прстен/pendant
Главниот Камен:
Зелена
Место на Потекло:
Кина

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Половина на враќање превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.Г

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел Ако не беа со

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

Постојат различни превозот методи да се избере1.Бренд : Lan ПалатаПредмети : Накит сетови студ earring+ ѓердан

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА АМЕТИСТ >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Едноставна Црна Калцедон Накит Сет【Главниот Камен】

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и кубни циркониКоличини

Главниот камен големина околу 5*5 мм На earring големина околу 121211mm На pendant големина околу 2516 мм...

JEXXI Мода Шупливи Дизајн Pendant Ѓердан Обетки Накит Сет Со Сјајна CZ Дијамант 925 Sterling Silver Партија ДодатоциЃер

Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.Враќање УсловиМоже да се врати на објектот во

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Р

Објектот Се Вклучени : Ѓердан Pendant ОбеткиПредмет Бр : SY6432Тежина : 37g / setЃердан Должина : 45см / 18inPendant Голем

добредојдовте на нашата продавницаОдличен квалитет голема услугаКупи Повеќе Спаси ПовеќеНајнови Вест

JEXXI Топла Продажба!Жените 925 Фунта Сребрен Ѓердан & Обетки Накит Сетови Сјајна Кристал Пеперутка Pendant Сва

7174107212831221 кристал AB Накит сетови парче парче парче САД $ 20,00 / парче парче парче парче парче парче парче па

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ак

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

JEXXI трговија на Големо Жени / Девојка Накит Поставува Висок Квалитет Сјајна CZ Дијамант 925 Фунта Сребрен Ѓ

Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Монистра Накит Сет,Африка

Scroll