Новак
Hisaint Висок квалитет на Боја на Мастило Касети за HP 351 за HP Deskjet D4200/D4260/D4263/D4360 Officejet J5730/J5780 Принтер Ink

Hisaint Висок квалитет на Боја на Мастило Касети за HP 351 за HP Deskjet D4200/D4260/D4263/D4360 Officejet J5730/J5780 Принтер

Достапност: Залиха
DEN 631.00
DEN 671.52


Опис на производот :
Модел : За HP 351 XL
Бои : Цијан,Жолта,Магента
Функција : Remanufactured
Пакет : Боја кутија
Компатибилен печатач модел :
за HP Officejet J5730, J5780, J5785, J5790, J6410, J6413, J6415, J6450, J6480
за HP Photosmart C4205, C4210, C4240, C4250, C4270, C4272, C4273, C4275, C4280, C4283, C4285, C4293, C4294, C4340, C4342, C4343, C4344, C4345, C4348, C4380, C4385, C4400, C4435, C4440, C4450, C4472, C4473, C4480, C4483, C4485, C4500, C4580, C4583, C4585, C4599, C5200, C5240, C5250, C5270, C5273, C5275
Производот содржи :
1 buc за HP 351 XL Три-боја (Цијан,Жолта,Магента)
Забелешки :
1.Различни Област користат различни мастило кертриџ модел иако печатач модел е исто.
2.Ве молиме проверете ја вашата оригинална мастило кертриџ модел број пред да го одржи редот.
3.Ако вашата оригинална мастило кертриџ не е 351 или не 351 XL, НЕ купувам ова кертриџ .
4.XL и не XL се исти, не постои никаква разлика,Ако имате било какви барања на етикетата, ве молиме контактирајте со нас
5.Изгледот на секоја серија можат да бидат различни, но не влијае на користењето.
6.Било какви сомнежи, ве молиме контактирајте со нас за совет!

Параметрите на стоката

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
HISAINT
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Y
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
За HP 351
Обоени:
Yes
боја:
is_customized:
КОЛИЧИНА:
Место на Потекло:
Gurantee:

Подобро ви се допаѓа

за нас : Zhuhai QSY Виножито technology Co ако не ја прими предмети на распоред и ние ќе го реши проблемот до сте зад

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетhp 122 XLЦрна125mlhp 122 XLCMY115mlЗа 122 XL модел на печатачЗа Deskjet Старата Машин

Ние зависи од нашите клиенти satisifaction да се успее.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Контакти

Tatrix 3 Sets За HP 940 940 XL Мастило Кертриџ За HP Officejet Pro 8000 има око 8500 8500 A12 КОМПЈУТЕРИ За HP 940 XL Компатибилни, Масти

CLI226 Gray Користите Само Со за Canon PIXMA MG6120, PIXMA MG8120 PIXMA MG8120 B принтер inkPrinter model : PIXMA MG5120, PIXMA MG5220, PIXMA MG5320,PIXMA MG6120, PIX

80ml / 130ml 6 боја инкџет кертриџ со автоматско ресетирање чип за HP 84 85 за HP Designjet 10 20 50 120 печатачДетални инфор

Пакување Вклучуваат : 1 buc Црна LC11 LC16 LC38 LC61 LC65 LC67 LC980 LC1100 Празни Refillable кертриџ1 buc Синозелена LC11 LC16 LC38 LC61 LC65 LC

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетPGI5Црна228mlCLI8Фото Црна215mlCLI8Синозелена215mlCLI8Магента215mlCLI8Жолта215mlКо

започнетекрајотКомпатибилен ЗаБојаКоличинаКапацитет350 XL / CB336 EEЦрна115 ml351 XL / CB338 EEТриБоја117 mlСе користи

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетHP932 XLЦрна240mlHP 933 XLСинозелена118mlHP 933 XL Магента 1 18mlHP 933 XL Жолта 1 18mlКом

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетHP 122 XLЦрна125mlHP 122 XLCMY115mlЗа 122 XL модел на печатачЗа Deskjet Старата Машин

12 КОМПЈУТЕРИ За HP 950 XL 951 XL Компатибилни, Мастило Кертриџ За HP Officejet Pro 8100 / 8600 / 251dw / 276dw / 8630 / 8650 / 8615 / 8625За HP 950

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетHP 934 XLЦрна255mlHP 935 XLСинозелена218mlHP 935 XL Магента 2 18mlHP 935 XL Жолта 2 18mlКо

За Испорака : 1 Политики : 1 Долниот MOQ( Без разлика што се дистрибутери, увозници или крајниот корисник, ќе

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетHP 122 XLЦрна125mlHP 122 XLCMY115mlЗа 122 XL модел на печатачЗа Deskjet Старата Машин

1) Нови Компатибилни, Мастило Кертриџ За Принтер HP 2) Состојба : нова никогаш не се користат во3) Тој е добр

Scroll