Новак
До 2015 сосема нов Памучна крпа џеб прилагодливи престилки дневна кујна работа додаток, готвење е потребно без ракави pinafore

До 2015 сосема нов Памучна крпа џеб прилагодливи престилки дневна кујна работа додаток, готвење е потребно без ракави pinafore

Достапност: Залиха
DEN 237.00
DEN 278.40

2015 година нови памучна облека прилагодливи лигавче кујна симпатична точка жена sprons за готвење/санитарни/чистење Материјал : Памук Употреба : кујна Лигавче Пол : жена Стил : краток Големина : 98*60 cm Детали :
Производ покажуваат : Од пред

Параметрите на стоката

боја:
црвена, сина, кафе
Класификација:
Без Ракави Престилка
Стил:
Краток
Материјал:
Памук
Употреба:
Санитарните
Тип:
Лигавче
Број На Модел На:
памук sprons
Големина:
60*98
Име:
spron
Е Прилагодена:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Лигавче Престилка со Џебови Готвач Келнер Кујна Готви Нов Инструмент Куј

Опис : Оваа продавница на сите производи за фабрика на големо продажба Сите продажни производ е со висок

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетМодата, Домот и Популарни.Со 2 џебови и убава лак.Удобно текстура за

adjustablt рака на врвот, и лесно се заврши околу, ремени на половината.Кога ќе го поставите цел,PLS изберете пр

Престилка За Жените Престилки Чистење со Џебови Симпатична Памук КелнеркаЕдноставна Antifouling Униформа Г

2017 Нови Престилки Тексас Џеб Фармерки BBQ Униформа Унисекс Возрасни Престилки за Жена Мажите Лејди Кујна

Материјал : памук, лен платноПечатење : сублимација печатењеГолемина : возрасни 56 X68cm; дете 40 X50cmТежина : в

2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 1030 дена да пристигн

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени Ако објектот е во вашиот посе

Топла Престилка За Жените Spoof Секси Новина Престилка Гол Партија мажите Кујната Готвење BBQ Партија Бар С

Малку Се Прилагоди На СтудиотоНие ќе се фокусираме да се обезбеди стилски Бизнис униформи и Дома Тексти

Без ракави Божиќ серија престилка Смешни, креативни престилки личност симпатична двојка престилки при

Опис : Ткаенини : ТексасГолемина : 80x54cmТежина : 250g Информации : 1 Поради светлината и на екранот разлики, о

Материјал : памук;Големина : 78*58cm Црна и бела креда лента лигавче престилка со посебен џебовите на секоја

Мики Престилка Јапонија ИзвезуваатМатеријал : ПамукГолемина : ВозрасниСреќа порта international Co.,Ltd.Ние нуди

2017 Платно Престилка ликовна уметност BBQ Високи Лигавче Кујна Чистење Престилка за Жени Мажи Готвење Рес

Малку Се Прилагоди На СтудиотоНие ќе се фокусираме да се обезбеди стилски Бизнис униформи и Дома Тексти

Големина : 54cm *73cm 21.6 инчен * 28.74 инченВе молиме изберете вашиот омилен стил!

Scroll