Новак
60W 7 Инчен LED Светлата Hi/Lo Користат За Jeep Wrangler JK Мотоцикл Светлина Светилка LHD Canbus Грешка Со КРИ LED Чипови

60W 7 Инчен LED Светлата Hi/Lo Користат За Jeep Wrangler JK Мотоцикл Светлина Светилка LHD Canbus Грешка Со КРИ LED Чипови

Достапност: Залиха
DEN 2769.00
DEN 3146.40

com 2-4 дена www.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата 2-4 дена www. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Превозот цена : Кликнете на "Shipping" Превртен триаголник табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Можете да направи плаќање преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или избрани дебитни картички.com 2-4 дена www.com 5-10 дена www.Ако имате проблем за правење на плаќањето, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress. КУПАТ ПОВЕЌЕ, СПАСИ ПОВЕЌЕ! Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе добиете!
3. Ви благодариме!
.
Плаќање
1.com 2-4 дена www.
Превозот
1). Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
7 инчен Led Мотоцикл Светлата за Харли со Ореол Ангел Око светилки drl Пак Сигнал Светла H4 H13 За Harely Софтејл Дуна Спортските
Карактеристики : ·100% Сосема Нов и Висок Квалитет ·7" Круг LED Светла, Високи Перформанси Високо-Ниски Зрак ·Алуминиумски Домување за Дополнителна Издржливост додека Boubling како Топлина Мијалник ·Супериорен Светлина Излез но, Нежно Светло, Ефикасно Олеснување на Возење Замор ·Одлични Перформанси од Водоотпорен и Dustproof ·SAE / ТОЧКА Согласност обезбедува точни зрак шема дистрибуција & прецизни fitment · H4 да H13 адаптер Спецификации : Моќност : Висока Зрачна 60 W/ Низок Зрак 30 W/светилки drl 10 W/Претвори Светло 5 W Светлата Тип : 7" круг Влезен Напон : DC10 V-30 V LED Кол : 6(Чиста Бела 6000 K) Ефективно Прозрачна Флукс : [email protected]висока зрак,[email protected]ниска зрак H4 адаптер подигнат & H13 адаптер подигнат вклучени Заштита Стапка : IP67 Материјал : црна умре-фрлија алуминиумски домување,јасно PC леќа Боја : Црна/Chrome Големина(D*H) : приближно 178mm(7")*98mm(3-7/8") Два начини : сите светла (Висок Зрак) и 2 страна и пониски ( Ниска Зрак) светилки drl Светлина : 2 страна на белата боја
Лево свртување светлина : Килибар
Во право се Претвори светлина : Килибар
Applica ции : '91-подоцна FLS, FLSTC, FLSTF, FLSTFB, FLSTN,
'14-подоцна Туринг (освен Роуд Глајд®
'14-подоцна Trike модели.

Параметрите на стоката

Надворешни Тестирање И Сертификација:
Dot
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Објектот Тежина:
1.5kg
Бренд Име:
SKTYANTS
Објектот Дијаметар:
7inch
Специјални Функции:
IP67
Материјал Тип:
умре-фрлија алуминиумски домување,јасно PC леќа
Име На Модел:
7 Инчен Мотор led фарови
моќност:
60W ПРЕДВОДЕНА за слаб зрак w/ Проектор -40W LED за Висок /зрак w/ Проектор
Led количина:
4 LED сијалица
Температура На Боја:
6500k-7000k
Животен век:
До 50 000h
Lents:
јасно PC Леќа
чашката:
H4;H13
Лер Зрак Тип:
LED
Напон:
9-32v
Извор На Светлина:
LED
Lumens:
3600 Lumens Ниска Зрак 4800Lumens за Висока зрачна

Подобро ви се допаѓа

Совршено се вклопуваат, лесна инсталација Повратни информации 1 : Ние се потпираме на нашата репутација

Напојува со автомобил запалка приклучок.2 m запалка приклучок за кабелот за напојување Ако не сте задово

ee Mrke® Led Ангел Очи Светла за Магла светилки drl Дење Работи Светла за Полнење ТочноОдговара Магла Браник П

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Вие се согласувате да ги сите горенаведе

Даваат изглед на светлата исто како и луксузни автомобили Сите големи кредитни картички се прифаќаат п

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Nebel Lampe за TOYOTA YARIS HATCHBACK VITZ 2006~2008 Брзо и лесно монтирањ

ИмеВредностИме на производ 4 D Автомобил логотоГолемина14.5cmx7.2cmУпотребаавтомобил предЖивотен век3000050000ho

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

4x 3 LED Автомобил Полнење 12 V Сјај за Внатрешни Декоративни 4in1 Атмосфера Сина Светлина СветилкаДраги приј

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Магла Светилка за TOYOTA YARIS СЕДАН / BELTA 2006~НА ТОЈОТА VIOS 2

Продавачот ВетувањеE ASY ПРЕВОЗОТ Обично, хонг конг ПОСТ Воздух Пошта е претпочитаат превозот начин, зато

7" LED Фарови 80 W со Бела светилки drl Килибар се Претвори Сигнал Ангел Очи Ореол Прстен Headlamp Собранието за Jee

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од

Моќност : 60 W Напон : 1030 V DC Прозрачна флукс : 4000 Водоотпорен стапка : IP67 Боја температура : 6000 K Домување clor :

Опис : 2 парчиња (пар) на 12 W висока моќност SMD LED 9006 HB4 светилка сијалицата + Грешка Слободни Оптоварување О

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Враќање&гаранција : Ние обезбеди половина година гаранција Бидете внимателни за да се избегне дробење и

2 парчиња / set Светла светилки drl Бела DC 12 V КОЧАН 100 SMD Сребро Магла Light Off Road Дење Работи, Светлата за Дневно

Scroll