Новак
Далечински Управувач За Арктикот Кралот WTW-12ER5a WTW-14ER5a WTW-08ER5a WTW-10ER5a WWK18CR62N клима уред

Далечински Управувач За Арктикот Кралот WTW-12ER5a WTW-14ER5a WTW-08ER5a WTW-10ER5a WWK18CR62N клима уред

Достапност: Залиха
DEN 688.80

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.
2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.
3.количина попуст е достапен.
4.користете AAA батерии,батерии не се вклучени
Превозот
1.Објектот ќе биде од Кина во светот.
2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 3-5 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 5-7 работни дена од EMS,17-22business дена од Сингапур Пост.
3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.
4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.
5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Ние САМО се справи со превозот.
Се враќа и размена
1.Нашиот производ е внимателно прегледани од нас. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад.
2.Оваа содржина е добиена од 90 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор.
3.Купувачи се одговорни за исплата на превозот и ракувањето со обвиненија за размена.
Контактирајте со нас
1.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака.
2.Ние трговија на големо оригиналната ТВ Светилки /светилки/modle,компатибилен ТВ светилки/светилки/modle, проектор remotes...

Параметрите на стоката

Пакет:
Yes
Употреба:
клима уред
Бренд Име:
UNICELAI
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1

Подобро ви се допаѓа

Притиснете го истото копче повторно е stop / ИСКЛУЧУВАЊЕ.Работен Напон : DC12 V14 Ние ќе се обидеме потрудиме д

) Пакет : ПП Торба Пакет Тежина : 0.92 далечински управувач switch 12v гаражни врати далечинска контроладалечин

Овој далечински контролер A75 C258 е замена засите видови на брендови како што се TOSHIBA / mabe / Trane / York / Џакузи

Опис 1.Сосема нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации

Опис 1.Сосема нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со

Овој далечински контролер е замена за A75 C258Јас f сакате да се погледне за некои други модели, ве молиме .

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со

Овој далечински контролер е замена за A75 C3012Јас f сакате да се погледне за некои други модели, ве молиме .

3 стартување на растојание од далеку агол Ако со далечинскиот управувач не може да биде вашиот далечинс

Тенок дизајн, компактен џеб големина LED индикаторПодобрување на опсегБоја : ЦрнаМатеријал : пластика и м

Овој далечински контролер е замена за A75 C376Јас f сакате да се погледне за некои други модели, ве молиме .

Пред купување и верификација на сликата конзистентностВистински оригиналниот далечински управувачВи

Максимално оптоварување 1000 Wработа / излез начин Бутване : притиснете едно копче работи / НА.Авто заклуч

Тоа значи ќе научат успешно.· Оваа опција може да се запознаат со различни кодирање на далечински контр

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

1 Функции : зумот,фокусот,ирис,снимање контроли за ENG про леќа од FUJI или КАНОН 2 2 леќа брзини дојде со servos...

Тоа може да научат повеќе од 12, 2262 или 1527 чипови на различни код на безжичниот далечински управувач3.)· Ед

Тоа може да научат повеќе од 12, 2262 или 1527 чипови на различни код на безжичниот далечински управувач3 Тоа

1.Замена За SAMSUNG клима уред Далечински УправувачDB9311489 L DB6302827 A DB9311115 U DB9311115 K2 Не вклучувајќи ја и батеријат

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

Опис 1.Сосема нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон

За целосна гаранција детали, ве молиме контактирајте со нас да добиете на стоки, ако сте во брзање, ве Мо

Scroll