Новак
Лејди Стомак Танц Здолниште Возрасни Жени Памук Здолниште Фаза Танц Костим Традиционален Танц Перформанси Племенски Макси Здолниште ATS01038

Лејди Стомак Танц Здолниште Возрасни Жени Памук Здолниште Фаза Танц Костим Традиционален Танц Перформанси Племенски Макси Здолниште

Достапност: Залиха
DEN 3802.00
DEN 4224.00


Бенд
EXTRAODINARY
Активност
Перформанси, Стомакот Танц
Тип
Перформанси здолниште
Пол
Жените
Материјал
Памук
Точка БР.
ATS01038
Прикажана Боја
Како слика
Функција
1. Уникатен танц здолниште, изразат својата внатрешна моќ и убавина
2. Чиста рачно изработени занаетчиски со хуманизација дизајн
3. Vogue светла боја разубавувањето
4. Карактеристична слоевит облик дизајн
5. Еластичен корселе
6. 100% фабрика цена за било стомак танц љубовник
7.само црно здолниште,без бело здолниште внатре
Пакување Листа
1 PCS : 1*Здолниште
Големина
Половината
Hipline
Должина
Бесплатни големина
76-130cm
220cm
96cm
Топло Совети : таму ќе биде 1-2 см грешка постоење.
Лејди Стомак Танц Здолниште Возрасни Жени Памук Здолниште Фаза Танц Костим Традиционален Танц Перформанси Племенски Макси Здолниште ATS01038

Параметрите на стоката

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
ATS01038
is_customized:
Yes
само црно здолниште:
без withe здолниште

Подобро ви се допаѓа

Стомакот танц Перформанси здолниште : и ако сакате други бои,ве молиме Контактирајте со продавачот Може

За сосема Танчерка е Виталност пронајдовме речиси 15 години кој беше лансиран од страна на оние луди диз

100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Високо Квалитетен Мрежа И Неметални МонистраБоја : ЦрнаЗлато /

За стомак танц врвот : ткаенини : кристал памук боја : црна,темно сина,езеро сино,црвено,розово,жолта,порт

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Поради фактори како што се прикаже

Рачно изработени ,свила бамбус фан Убава apperance , добро чувство Флексибилни фан е лесно да се одвиваат и с

ГОЛЕМИНА на Половината Колковите Здолниште Должина Препорачува висина слободни големина 64 98cm 90 120cm 93cm

3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.2 e

Големина : една големина одговара на повеќетоПогоден за (телото) на телесната тежина помалку од само 130 к

Професионални Стомак Танц Костим Поставите Фаза Перформанси Dance Wears Секси Жени Стомак Танц Облека Одгов

Сите наши клиенти кои ни даде сите 5 ѕвезди повратни информации, може да добиете дополнителен попуст или

Тип на производ : девојки стомак танц Материјал : полиестер / Најлон Возрасна Група : девојки Функција : А

Стил : Стомакот Танц Половината Синџир 88 синџир синџир слоеви : 2 слоеви Големина : 150cm должина, 24 CM ширина

Нови Стомак Танц Костим 3 Слики Градник&Појас&Здолниште 34 B / C 36 B / C 38 B / C 10 Бои Опис на Производот Топ 10 Бои

Дизајн Рачно Изработени Beaded Секси Возрасни Стомак Танц Костим Поставите Градник+Појас 2 Парчиња Добар К

Удобно девојки стомак танц облечиеден инч=2.54 смако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со

Бренд : Најдобар ТанчерСоодветна ГолеминаЕУР ГолеминаСАД ГолеминаДолжина(Единица : мм)S34353.54.5215225М36375.56.52

Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на произв

Жените стомак танц одговара : 2 парчињатоп*1 здолниште*11 инч=2.54 смNotic : овој стил треба да се направи, тоа м

Ви благодариме за вашата посета ^ Добар Квалитет и Материјали Само Ние не се продаваат евтино ѓубре Про

* Уникатен стомак танц пети подлога пракса чевли* Исклучителен изработка, велур единствена и elasticated нето

Scroll