Новак
Црн Автомобил Авто Задните Wiper Сечилото Покрие Капа за ФОЛКСВАГЕН MK5 Голф-Поло Passat Caddy Tiguan Touran Бесплатен Превозот Црна боја

Црн Автомобил Авто Задните Wiper Сечилото Покрие Капа за ФОЛКСВАГЕН MK5 Голф-Поло Passat Caddy Tiguan Touran Бесплатен Превозот

Достапност: Залиха
DEN 217.00
DEN 394.08


Црн Автомобил Авто Задните Wiper Сечилото Покрие Капа за "ФОЛКСВАГЕН" MK5 Голф-Поло Passat Caddy Tiguan Touran Бесплатен Превозот
Спецификација :
Материјал : Пластика
Големина : Како се покаже слика
Боја : Црна
Fitment :
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН"
За MK5 ГОЛФ 2004 година па наваму
За PASSAT 2008 година наваму
За ПОЛО 2002 година наваму
За CADDY 2004 година па наваму
За TOURAN 2006 година па наваму
За ТРАНСПОРТЕРОТ 2008 година наваму
Пакетот вклучува : 1 x Задните Wiper Рака Капа

Параметрите на стоката

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Бренд Име:
ARMSKY
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Голф-Година:
2005,2008,2004,2007,2009,2010,2011,2006
Име На Модел:
КС-Z0188
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
3.1cm
Специјални Функции:
Автомобил Wiper Сечилото Маска
Објектот Тежина:
20g
Фолксваген Модел:
Голф
Објектот Висина:
4.7cm
забелешка:
Ве молиме изберете друга превозот начин ако сакате побрзо или песната што
Автомобил Производител:
Фолксваген
Година:
До 2015
Автомобил Направи:
MK5 Голф-Поло Passat Caddy Tiguan Touran
боја:
Црна
Објектот:
Задните Wiper Рака Капа

Подобро ви се допаѓа

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло Рака За Mazda 6 Hatchback (20032008) 310mm Автоматски

Одговара за : Хонда Спогодба HatchbackГодина : 1999 > 2003Задните Wiper Сечилото Големина : 16" / 40 CMТоа е задните wiper с

Одговара за : Citroen Xsara PicassoГодина : 2000 > 2010Задните Wiper Сечилото Големина : 16" / 40 CMТоа е задните wiper сечилото

Fitment : За Volvo XC70Година : 20052007Возачот Големина : 24inch(60cm)Патникот Големина : 22inch(55cm)Задните Wiper Големина на Но

Ние би сакале искрено да комуницираат со вас за да се решат прашањата заедно.

Нашата компанија е во близина на најголемиот авто делови на пазарот на Кина, па ние сме многу среќни да с

Одговара за : Nissan PrimastarГодина : 2002 Година > НавамуЗадните Wiper Сечилото Големина : 16" / 40 CMТоа е задните wiper с

Ако имате било каков проблем со објектот кога ќе примите тоа, ве Молиме испратете ни порака преку Aliexpress,

Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ние ќе љубезно им помо

Одговара за : Fiat UlysseГодина : 2002 година > 2010Задните Wiper Големина на Ножот : 14" / 35 CMЗАДНИТЕ WIPER + РАКАЗошто TRIPL

Материјал : висок квалитет гума Com patibility : За Хонда CRZ (20102017) Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 26" *1 Wiper Сечилот

4、Ние имаме свои фабрики,сите производи се сопственото производство ќе се провери тоа внимателно пред

Одговара за : "Опел" Astra G HatchbackГодина : 1998 > 2005Задните Wiper Сечилото Големина : 16" / 40 CMТоа е задните wiper сечил

Ако имате било каков проблем со објектот кога ќе примите тоа, ве Молиме испратете ни порака преку Aliexpress,

Ние би сакале искрено да комуницираат со вас за да се решат прашањата заедно.Лесно монтирање wiper ножеви

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние авто

Wiper Ножот За Мерцедес За Benz CКласа W204 2013 Година Наваму 24"+24" Природна Гума Чисти Пред ШофершајбнатаФИТИНГ

Одговара за : Citroen C5Година : 2003 > 2004Задните Wiper Сечилото Големина : 16" / 40 CMТоа е задните wiper сечилото само, Н

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка На сликите кои се прикажани не се вистински објект

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние авто

Одговара за : Peugeot 1007Година : 2005 > НавамуВозачот Големина : 24" / 60СМПатникот Големина : 18" / 45СМИНСТАЛАЦИЈА

Карактеристики на производот : Состојба : 100% нов Должина : 11" / 280mm Боја : Црна Материјал : Мека Гума + Пласт

Опис на производот : За "Шкода" Fabia Имот (од 2015 година наваму)ГОЛЕМИНА : 13 " за Заден прозорецВе молиме Потв

Ако купувачи немам идеја дали стакло одговара на вашите автомобили, ве молиме контактирајте со нас и ни

OE#7701066143 За "Рено" Модус 20042016 Заден Ветробран Шофершајбната Wiper Рака И Wiper Сечилото Постави Нови 305mmФИТИНГ

Scroll