Новак
Висок квалитет 4pcs SHF16 хоризонтална линеарна вратило поддршка 16mm Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC SHF Серија Железнички Окно

Висок квалитет 4pcs SHF16 хоризонтална линеарна вратило поддршка 16mm Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC SHF

Достапност: Залиха
DEN 366.00
DEN 717.12


1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut . 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .
'

Параметрите на стоката

Должина:
Special Offer
Бренд Име:
LUT
Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
SHF16
Капацитет На Моторот:
/
Површина Грубост:
Ра 0.05
Премази:
chromed
Структура:
линеарни окно
Бродови Од:
Кина
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.3kg (0.07lb.)
Пакет Големина:
5cm x 10cm x 10cm (1.97in x 3.94in x 3.94in)
Се стандардни делови:
Стандардни Делови
Модел:
погледнете ги упатствата
Дебелина (мм):
види инструкции
Број на возниот тела:
погледнете ги упатствата
Производ Одделение:
Одлични
Материјал на возниот имајќи домување:
види инструкции

Подобро ви се допаѓа

започнетекрајотwyприклучокstartПредмет : MR63 ZZ / MR83 ZZ / MR93 ZZТип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хр

Сребро цинк легура перница блокови KP004 KP005 KP006 KP007Имајќи хром челик GCr15 ( SAE52100, 100 Cr6 )Домување Цинклегури

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK120155 +2 AS120155Големина : 120x155x4mmКоличина : 2 компјутери

Опис : F717 M 7x17x6mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F717 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висок

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Модел 6902rs Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 15 Надворешниот Дијаметар(D) 28 Ширина (Б) 7 Материјал хибрид

големина Φ3 (+0.03 / +0.01)×Φ6.0(+0.02 / +0)×3.5±0.05 мм база на Бакар прав металуршки делови Прашкаста Металургија масл

Опис : F38 M 3x8x3.5mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F38 MКоличина : 1 OpcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висок

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK7095 +2 AS7095Големина : 70x95x4mmКоличина : 2 компјутери

Опис : F49 M 4x9x4 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F49 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи

Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мо

Опис : F612 M 6x12x4.5 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F612 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висо

Женски Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 1 компјутер од SI10 T / K(PHSA10 )

Si3n4 Керамички ТопкаЗапечатени Аголна Контакт ЛежиштаH7006 C2 RZHQ1P4DTA30мм X 55мм Х 13mm*2ДТ КонфигуриратеP4 ABEC7 супе

Линеарни Вратило Rnd Поддршка ( SK Серија) : Пакување Детали : 4 парчиња на SK30ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 ден

големина Φ3.18(+0.008 / +0.002)×Φ12(+0.02 / +0)×4±0.05 Бакар база прав металуршки делови Прашкаста Металургија масло чер

Негативни повратни информации не реши ништо Па се чувствуваат слободни да контакт.Вашето задоволство е

wyприклучокstartЖешка Стока$5.19$3$6.99$4.99wyприклучоккрајМодел6802ГОЛЕМИНА(mm)d15D24Б5Нето Тежина : 0.05 килограмиМате

И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.Ако

Опис : F512 5x12x4 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F512 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Scroll