Новак
LF30402-2 Дами Цветни Печати Peeptoe Гладијатор ЕВА/Клуб Платформа Висока Пета Stiletto Пумпи

LF30402-2 Дами Цветни Печати Peeptoe Гладијатор ЕВА/Клуб Платформа Висока Пета Stiletto Пумпи

Достапност: Залиха
DEN 1679.52


SKU : LF30402-2. Глуждот Рака Потпетици се сите бес оваа сезона! Тие се едноставен, но елегантен. Исто така, има месинг тока, отворете пети, отстранлив ткаенината, и cushioned insole за одење удобност. Носете ги со само за било облека и од ден во ноќ!

Параметрите на стоката

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Повод:
Повик
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Viscose
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Пумпа Тип:
Глуждот Рака
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Број На Модел На:
LF30402-2
Обвивка Материјал:
Платно
Бренд Име:
покаже приказна
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Платформа Висина:
3-5cm
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Шиење
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Цвеќиња
Кожа Стил:
Nubuck Кожа

Подобро ви се допаѓа

Производи Детали Пета Висина : 13cm Платформа : 5cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве м

Новиот Елегантен Жени Пумпи Мода Плоштадот Пети Плоштадот Потпетици Пумпи Убава Црна Портокал Чевли НА

Почитувани гости,Tks за вашата како нашите чевли,Со цел да се осигура дека не трошете пари,Ве молиме избер

SKU : LF304044 Око фаќање неверојатни Патент материјал Дополнително подобрена, со неговата функција на црн и

Amourplato Жените Посочи Пети Средината Пета Патент Пумпи НИ Size513 КРАТКИ ДЕТАЛИ : Пета Висина : 6.5 см(2.5"),Затвор

Околу 9,5 см со GaoВода доказ маса дебелина : за 0.5 cmЧевли материјал : sequinsВнатрешниот материјал : еден слој

Навистина го цениме вашата помош Ако постои вистинска кожа во насловот, тоа е вистинска кожа.Обично , мо

Производи Детали Пета Висина : 8.5 cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве

Weclome на нашата продавница! ние може да ви помогне да добиете најновите топла продажба дами пумпи,разни н

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не

Производи Детали Пета Висина : 8.5 cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве

Ве молам, кога ќе се вратите на стоки,кажете ни прв, а ќе се врати EMS, тогаш може да се реши брзо.Ако сте зад

Превозот од UPSот, EMS, DHL и сл.57 Инчи;Големина на Располагање : НИ 4, НИ 5, НИ 6, НИ 6.Ве молиме испратете ни ја ва

Scroll