Новак
Романтична Свадба Партија Хотел Снабдување Покрие Стол Sashes Чипка Свадба Банкет Стол Покрие Свила Градина Стил Стол Маска

Романтична Свадба Партија Хотел Снабдување Покрие Стол Sashes Чипка Свадба Банкет Стол Покрие Свила Градина Стил Стол Маска

Достапност: Залиха
DEN 32694.00
DEN 37152.00


Големина : Нормална Големина
100 Pcs/Многу
Бојата . : Имаме 20 Бои ,МОЖЕТЕ да ми Кажете каква боја сакате , ако не ми кажете боја кога местото цел , јас ќе го испратам розова боја како слика

Параметрите на стоката

Спецификација:
Normal Chair Size
is_customized:
Yes
Стил:
Пастирски
Материјал:
Чипка
Употреба:
Хотел Стол,Свадба Стол,Банкет Чаир
Шема:
Обична Обоена
Број На Модел На:
TWJ3307
Тип:
свадба Божиќ Декорација Материјали
is_customized:
Yes
боја:
Многу Изберете Боја
Големина:
Normal Chair Size

Подобро ви се допаѓа

00 / многу100 парчиња / многуЦрна Кавга Стол Покрие Spandex Lycra Стол Опфаќа За Свадба Декорација &Партија Ние

Убаво Квалитет канцеларија компјутер стол опфаќа spandex водат јадење стол покрие супер еластичен copertura sedi

00 / многу100 парчиња / многуВисок Квалитет на Црна Полиестер Банкет Стол Покрие / За Свадба Декорација &

Додадете контакт на класа и шик за вашиот настан Тие доаѓаат со тока веќе во прилог.50 / дворот S PANDEX БЕНД

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети квали

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети квали

Lycra стол покрие со здолниште сите околу 30 0grams ,со висок квалитет за банкет,свадба и хотелнавремено отпор

Повратни информацииЗа вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас .За да би

Производи Име : Бледо Розова Двоен Слој Висок Квалитет Lycra Бенд Троа Кристал Круг Buck LC9253 Употреба : Хотел

Пакување Детали : 100 компјутери / polybag Минимум Цел Количество : 100 ПарчињаPls проверка на бои од нашите бој

Повратни информацииЗа вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас ...

За да бидете сигурни дека ќе имаат среќен купувачот &ужива купувате од нашата продавница, ние ќе се потр

Јас ќе бидам прифатена Овие надоместоци не се дополнителни превозот обвиненија.

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.Имаме голе

Ви благодариме за купување на нашите производи,добредојдовте да ја посетите нашата продавница повторн

УслугаВашето задоволство е наша цел и на работната сила .Ние нема да наплата на превозот обвиненија за о

За да бидете сигурни дека ќе имаат среќен купувачот &ужива купувате од нашата продавница, ние ќе се потр

ако имате други големина барање , pls остави порака овде или email за мене.Ние се обидуваме се потрудиме да о

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.00 / многу100

УслугаВашето задоволство е наша цел и на работната сила .Боја На НесовпаѓањеРазлики во бојата може да б

Ќе треба да се одржи редот за други превозот начини,како што се ЕМС,DHL,UPSот,Fedex со freigh на ваш трошок.За нас1.

Покрај тоа, ве МОЛИМЕ да НЕ ни остава 1, 2, 3 или 4ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се една

Scroll