Новак
1pc Ултра Тенок мини led RGBW контролер со DC plug white / black DC12-24V 2А*4CH

1pc Ултра Тенок мини led RGBW контролер со DC plug white / black DC12-24V 2А*4CH

Достапност: Залиха
DEN 103.00
DEN 128.64


Технички Параметри :
Влезен Напон : DC 12-24 V
РЕЖИМ ЗА БРЗИНА/СВЕТЛА БОЈА
Големина на : 40*15 MM
2А*4 CH (MAX : 4А - /CH)
Школка во боја : Бело/Црна
Пакет Задоволство :
1 x МИНИ RGBW Led Контролер

Параметрите на стоката

боја:
Бела Школка, Црна Школка
Извор На Енергија:
DC
LED Чип Модел:
SMD5050
Водоотпорен:
No
сертификација:
RoHS,CE,CCC
Бренд Име:
XUNATA
Број На Модел На:
rgbw контролер
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Бренд:
Epistar
Лента тип:
SMD
Led Диоди Број/M:
30 компјутери/m
Повод:
дневна соба
Тип На Објект:
Лента
200000137:
200002649
Напон:
12-24v
Потрошувачка на енергија (W/m):
1
Спецификации (монистра светлина / m):
60/72/120

Подобро ви се допаѓа

Обрнете внимание на : опцијаЕмитуваат Боја : Бела ПХБЦрна PCBIP30 : Не водоотпоренIP65 : Водоотпорен во Силико

информации .обратна {flexнасока : редобратна}.слика {position : relative;flex : 4;textalign : право} Црна или бела ПХБ се пост

Пакет Содржина : 1pcs*5 метри лед лента Опис : Име на Производ : 5630 LED Лента Прозрачна Флукс : 3640 LM Боја Tempreture :

Многу Благодарам.5 mm ел жица Животен Век : (Напон : 100 V, Фреквенција : 400 Hz), Нормално Temp & RH; околу 8000hrs...

1.Тип на производ : : SMD5050 Flex лента2.Влезен Напон : DC12 V3.LED Количина : 60 Pcs / m4.Прозрачна Флукс(lm) : 9601080 LM5.Дименз

Најновите ЕЛ Жица LED Лента Модерен Транспарентен очила за сонце LED Светилка За Свадба Партија Декорациј

Led лента SMD 5050 DC12 V 60led / M 5 M / roll Водоотпорен IP65 RGB+(бела или топло бела)Лента Параметар : Работа напон : DC12 V Led

2.3 mmЗдолниште 1 M 10 Color Одберете флексибилни ЕЛ жица Светлечки Led тема јаже цевка светлинаup Играчки Автомо

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

USB 5 V 1 M 2 M 3 M 4 M 5 M LED Лента RGB Светлина ТВ Назад Осветлување за Полнење + RF Далечински Контролер / 24 Копче на

5m RGBNW RGBWW LED Лента 24 V 4channel лента 72 Leds / m smd 5050 флексибилна лента RGB+W / ЗАПАД / Г.С не водоотпорен 30 M / многу Бес

Безбедност на Усогласеност : CCC / CEРаботна Температура : 0~40 CТемпература на чување : 20~60 CАмбиентниот Влаж

000 часа Можете да го вклучите / исклучите led светло преку притискање на копчето Пакет : 1* LED лента светлина

Карактеристики Флексибилни и отпорен на вода, може да биде свиткана во било какви форми и отсечени во би

72leds / M RGBW RGBWW RGBNW 5 M LED Лента Светлина 5050 4 боја Јаже Светлина Не водоотпорен 17.2 W DC24 V Бесплатен ПревозотGSRF505

DC12 V LED лента 5630 флексибилни светлина 60 LEDs / m 5m IP65 Водоотпорен SMD 5630 LED Лента Светлина

Карактеристики : Широко се користат за домашна декорација употреба, хотели, клубови, трговски центри, Ар

Dimmable LED лента SMD 2835 120leds / m 220 V флексибилни светлина tiras led лента водоотпорен ip67 со контролерСпецификации :

Neweat ЕЛ Жица LED Неонски Shutter Модерни Очила Партија Фестивал на Светлинатаup Играчки Со DC3 V Steadyon / Трепка Моб

5 V USB LED Лента 2835RGB / Бела / Топло Бела 60 LEDs / m 50 CM / 1 M / 2 M СетСпецификација : LED Лента : LED Лента 2835DC5 V Може д

2400 LM / M Светла 120leds 2835 SMD LED лента Бело Топло Бела Природата Белата 10ММ PCB string led светла 5 M DC12 V / 24 V 600leds 30 M / мн

Име на производ : Флексибилни LED ЛентаНапон : DC 12 VLED Type : 1210(3528) SMDLED Број : 15;LED светла Боја : Црвена;Надвореше

Пакет Се Вклучени : 1 x EL Жица1 x USB Инвертер.4 електронски флеш играчки, флеш сини очила, пет појас, ранци, ка

Жешка!2017 Мода Флексибилни 2pieces 1 M 2.3 mm ЕЛ Жица DC3 V ЕЛ челичното јаже кабел За Партија Свадба декорацијаСпе

Спецификација : 1 LED type : 5054 SMD LED Ленти2 LED Количина : 60 компјутери / m , 300 led диоди / Ролна3 Напон : DC 12 V4...

5 M LED лента 5054 600 LEDs 12 V флексибилни светлина 120 led / m Висока осветленост LED лента Светлина 5054 Мраз Сина / Ла

Забелешка : Ако изберете една боја,ќе добијат единствена led лента и RF контрола Ако го изберат rgb боја,вие

Dimmable LED лента SMD 2835 120leds / m 220 V флексибилни светлина tiras led лента водоотпорен ip67 со контролерСпецификации :

Спецификации : LED Type : 5050 SDM LED Кол : 60leds / Метар Вати : 14.4 W / Метар LED Боја : CCT=Кул Бело(60006500 K)+Топло Бела(27003000 K)

Scroll