Новак
Шарм 9 стил зелена калцедон jades пломба нараквици алка жените злато-боја на висок степен на жените партија подарок накит 7.5 инчен B1165

Шарм 9 стил зелена калцедон jades пломба нараквици алка жените злато-боја на висок степен на жените партија подарок накит 7.5

Достапност: Залиха
DEN 257.00
DEN 367.20

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! Шарм 9 стил зелена jade џаспер пломба нараквици алка за жените злато-боја на висок степен на жените партија подарок накит 7.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days). Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.
За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Лесно-кука
Синџир Тип:
Змија Синџир
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар,Цинк Легура
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
B1165
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Компатибилност:
no
Функција:
моден накит
Метали Тип:
Злато Позлатен
Материјал:
jade џаспер

Подобро ви се допаѓа

Тоа е подобро да се избегне допирање на козметика или корозивни директно Можете да избегне данок или да

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Половина на враќање превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.Б

Бесплатен превозот за сите редЦелОвој метод само Превозот информации во Кина , не постојат информации к

Во вашата услуга!Материјал : Висок квалитет на цирконотГолемина на : Состојба : 100% НовиНајдобар квалитет

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Кубанската Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 22cm*8ммТежин

2 Ние имаме сопствено производство фабриката,ние може да се строго контрола на квалитетот на производот

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Кубанската Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 22cm*6mmТежина

Кога ќе го добиете пакет , и ако сте задоволни со предмети и услуги ве Молиме оставете ни 5 ѕвезди на повр

Се ПРЕПОРАЧУВА ID : 6910 Опис на Производот ID : 6766 Име : Луксузни 100% 925 sterling silver шарм нараквици накит за жените

Се ПРЕПОРАЧУВА ID : 6910 Опис на Производот ID : 6766 Име : Луксузни 100% 925 sterling silver шарм нараквици накит за жените

Добра вест : ќе ја испратите вашата нарачка страна на курирската служба DHL ако вашата цел е над 100$ ,на пре

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Кубанската Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 23cm*11mmТежин

com's центарот за пораки Свежа вода бисер создал обновена во мода бисери светот како прифатлива алтернати

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Кубанската Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 22cm*7mmТежина

Бренд име : BRAVKISНакит тип : Нараквица & ЗакачамКамен материјал : Кубни камен ЦиркониМетал материјал : Бака

MZC Божиќ Накит Вести Мал Бел Еластична Дедо Нараквици за Женска Пријателство Bracelete Feminino пол женскиОпис :

Scroll