Новак
Новиот 6-14mm Природни Пурпурна Камен Калцедон Ѓердан Подароци За Жени, Девојки и Монистра Камења 15inch Мода Накит Одлуки Дизајн

Новиот 6-14mm Природни Пурпурна Камен Калцедон Ѓердан Подароци За Жени, Девојки и Монистра Камења 15inch Мода Накит Одлуки Дизајн

Достапност: Залиха
DEN 342.00
DEN 671.52

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење). ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание! Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите ,Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам! Транзит време е за 15-30days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето. Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние 1-во Ред објект испратени до вас; 2-објектот има проблеми со квалитетот; 3-објектот е оштетен во транзит и така натаму; Ние ќе не вратат брод трошоци. Ние се испита квалитетот на секој производ. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion. Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати. Задоволството на Клиентите : Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас! и сакаат да имаат добар време секој ден.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Pendant Големина:
NO
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
a555
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
is_customized:
Yes
Должина:
18inch

Подобро ви се допаѓа

Материјал : Нерѓосувачки ЧеликPendant Големина : 3.8*2 см / 1.49*0.78 воКоличина : 1 PCПакет Вклучувајќи : 1 PC*ЃерданЗ

Цена мандат : ФОБ QingdaoПостојат 4 причини за вас да се избере нас : 1.Ние имаме сопствено производство фабри

Ние може да ви помогне да се Откажат Брод вашата нарачка до вашите клиенти Тоа е подобро да се избегне но

Ако цел потврди ,ние може да finishe цел на време.Во процесот на производство : 1.Ако ви треба некој,контактир

Подолу е нашиот Летен Ден Сјајна Злато Зелена Круг Claddagh Ѓердан информации и нашата компанија информаци

килограмПревозот И Ракувањето Со Поштенски : Само наплаќаат $2.77 за rigister Не,и Без наплата на превозот над

Се Враќа & Повратна Информација : Ние сме многу убедени дека нашите објект ќе ги задоволи и надмине вашит

Брод и воздухот се во ред4.Ако цел потврди ,ние може да finishe цел на време.Ако производната нема проблем ,ни

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

килограмПревозот И Ракувањето Со Поштенски : Само наплаќаат $2.77 за rigister Не,и Без наплата на превозот над

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ак

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите с

Ние сме биле во овој години, за многу години,па ние може да го направи подобро што другите во иста цена2.А

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Scroll