Новак
Автомобил-стил, led светилки за Mazda 3 AXELA LED Фарови авто автомобил светилки 2014-up LED движејќи се претвори сигнал ight LD

Автомобил-стил, led светилки за Mazda 3 AXELA LED Фарови авто автомобил светилки 2014-up LED движејќи се претвори сигнал ight

Достапност: Залиха
DEN 19397.00
DEN 21552.00


Автомобил-стил, led светилки за Mazda 3 AXELA LED Фарови авто автомобил светилки 2014-up LED движејќи се претвори сигнал ight LD
Цената за еден Пар ( Лево-страна светла + Десно-страна светлата )
Бренд Нови Фарови за Замена .
Фарови & Опашка светла веледрогерија & Мало од Кина !
Овие проектор фарови се со цел да се подобри изгледа и видливост за вашето возило.
Тие се направени од страна на ОЕМ ISO одобрени и овластени производители. Повеќето од нив со ТОЧКА & SAE Одобрени.
Тие се направени со ОЕМ стандард за квалитет и се наменети за акции светла директна замена.
Ако SONAR бренд надвор од акциите, ние може да предложи други брендови. 1. Стил : Проектор Фарови. 2. Боја : Црна Домување. 3. Состојба : Нова. 4. Пакет се Вклучени : Еден Пар на Фарови. (Лево и Десно Светлата за еден автомобил употреба, 2 ПАРЧИЊА/картон). 5. Со цел да се подобри изгледа и видливост за вашето возило. 6. ОЕМ одобрени и ISO сертифицирана. 7. За Директна замена. 8. Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува). Не со КРИЕШЕ Комплет, не го КРИЕШЕ крушка, не го криеше придушници. За овие предмети, ќе треба да платите дополнителна такса.
Сите други questionns , или повеќе интересно, ве молам само да ме праша слободно : -)

Параметрите на стоката

Специјални Функции:
Осветлување
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Mazda Модел:
3
3-Година:
2014,2016,2015
Име На Модел:
ld
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Објектот Тежина:
12kg
Материјал Тип:
ABS/ ПММА итн.
Бренд Име:
SONAR
Слаба светлина леќа:
bi-xenon проектор леќа
Wattage:
35
Леќа:
Вклучени
Автомобил Производител:
Mazda
Извор На Светлина:
халоген
Напон:
12V
Автомобил модел:
mazda 3 axela

Подобро ви се допаѓа

НОВИ LED Задни Опашка Магла Светилка За Toyota Land Cruiser 200 Додатоци FJ200 20082013Детали Производи Информации : 1, За To

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас Ние ќе ви испратиме кога

4x 3 LED Автомобил Полнење 12 V Сјај за Внатрешни Декоративни 4in1 Атмосфера Сина Светлина СветилкаДраги приј

Tcart 2 парчиња 8w Бели+Жолта Флексибилни Светла Дење Светилка во Дресот на кристал Ангел Око светилки drl Де

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

OKEEN 2 ПАРЧИЊА Автомобил Црвено Лен Задниот Браник Рефлектор LED Стоп Кочница Светлина Опашка Магла Паркин

Ако имате било какви други превозот барање, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе кол

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

3 Inch 20 W Плоштадот LED Работа Светлина 12 V Место Светилка За 4x4 Теренски АТВ Камион Трактор Мотоцикл Возење

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Тоа е совршен за addon декорација и користење како Дење Работи / Возе

1 Пар Килибар Пред LED Пак Сигнал Светлина За 20072017 Jeep Wrangler JK JKU Индикатор Ламбата Чадот ЛеќаLED Пак Сигнал Св

Ве молиме ни email пред отворање на спор или остави негативни повратни информации, Ние ќе ви помогне да ги

Scroll