Новак
Уметноста ткаенина Фото студио новороденче дрво кат Позадина Прилагодени на Винил и Оксфорд ткаенина Фотографија Позадина, Кат-596

Уметноста ткаенина Фото студио новороденче дрво кат Позадина Прилагодени на Винил и Оксфорд ткаенина Фотографија Позадина, Кат-596

Достапност: Залиха
DEN 346.00
DEN 473.28


2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Опис
Сликовно крпа позадина е нашата најнова и најголема компјутер-насликани на платно.
Сите ткаенини Крпа потекло се направени во кина и се печатени во времето на цел.
Објектот боја може да има боја разлика од сликата се прикажува, поради набљудувачите и снимање светлина. Нема џеб на нејзиниот врв.
Предмети ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат.
Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
За : свадба, возрасни, деца, празник партија,комерцијална работа и др. ако не се задоволни со трансакцијата,
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене ,јас ќе одговори во рок од 24 часа и обидете се што е во моја моќ да ги реши сите проблеми.
Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина. Ве молам оставете ме од 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку сте задоволни со тоа кога ќе добиете предмети.
Еве начин да го отстраните брчките :
1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.
Ве молиме контактирајте со нас.
Точка на испорака од страна на укината, ќе има брчки лесно да се носат.
Внимание
Ние, исто така, имаат 10 X20ft 10 X10ft 8 X12ft,8 X8ft, 5 X7ft позадина за оваа точка,ако е потребно, ве молиме да ни даде порака!
Ако имаш конкретни големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина. Олово време е 1-2working дена,
pls бидете трпеливи за да добиете тоа. Тоа е нормално, ве молиме да се разбере .
Ви благодариме !
.
Производство на сликата :
(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина.

Параметрите на стоката

Големина (мм):
100X125CM Винил, 7X10FT Полиестер, 7X10FT Оксфорд, 3x5ft Винил, 5x7ft Винил, 7x10ft Винил, 6x8ft Винил, 6x10ft Винил, 10x10ft Винил, 8x12ft Винил, 8x8ft Винил, 5X7FT Оксфорд, 5X7FT Полиестер
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Стил:
Деца
Број На Модел На:
Кат-596
Материјал:
Винил, Оксфорд ткаенина, Полиестер
свадба фотографија backdrops:
децата позадина
винил платно:
Компјутер Печатени
Големина (мм):
3X5FT, 5X7FT, 6X10FT, 8X8FT, 10X10FT, 8X12FT
Предност:
лесна
Материјал:
Винил, Оксфорд ткаенина, Полиестер
Оксфорд ткаенина, Полиестер:
Мие и издржлив

Подобро ви се допаѓа

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен Фотографиите изгледаат како мо

ако не се задоволни со трансакцијата,ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене ,јас ќе одг

Колку што сакате, не можеме да не!Ако имаш конкретни големината потреби, било од нашите средини може да с

Слични Производи : Спецификации : Материјал : Политкаенина(винил крпа 100% полиестер)Материјал Тежина : 110 G

ако не се задоволни со трансакцијата,ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене ,јас ќе одг

Големина на : Големина на : (1)најпопуларните големини, треба да се користат за : 3ft x 5ft(100cmx150cm)4ft x 4ft (125cm X125cm)4

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен Фотографиите изгледаат како мо

Олово време е 12working дена,pls бидете трпеливи за да добиете тоа.Предмети ќе бидат светлина и преносни, што г

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина Ве мол

П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе?А : ве Молиме кажете ни големина

Додавање на врвот / дното џеб или дупка 2.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви Ако ви треба custom background в

Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.П : Како да го прилагодите на позадината?A

На тој начин, ќе се обезбеди разумна цена, со висок квалитет, најдобра услуга, брз време на испорака за ва

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина Ве мол

Само да ни оставите порака на големина што ви треба .Пакет вклучувајќи : секој компјутер во ПП ТорбаТопл

Може да се прилагоди на секоја големина 4.Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе

Позадина може да биде персонализирана шаблон, додадете фотографии, менување на бојата / стил 5 Максималн

Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент Нашата позадина е

Слични Производи : Спецификации : Материјал : Политкаенина(винил крпа 100% полиестер)Материјал Тежина : 110 G

Scroll