Новак
Полу-скапоцени овална зелена природен камен калцедон злато-боја синџир хривнија свадби годишнината Мода подарок накит 7.5B1167

Полу-скапоцени овална зелена природен камен калцедон злато-боја синџир хривнија свадби годишнината Мода подарок накит 7.5B1167

Достапност: Залиха
DEN 285.00
DEN 379.68

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.5 инчи во мерењето.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Метали Тип:
бакарни легури
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
B1167
Должина:
7.5''
Материјал:
зелена jade
Метали Тип:
Злато Позлатен

Подобро ви се допаѓа

Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : ААА Кубни Циркон Тенис Хривнија

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Кубанската Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 22cm*6mmТежина

Се ПРЕПОРАЧУВА ID : 6910 Опис на Производот ID : 6766 Име : Луксузни 100% 925 sterling silver шарм нараквици накит за жените

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Кубанската Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 22cm*6mmТежина

Бесплатен превозот за сите редЦелОвој метод само Превозот информации во Кина , не постојат информации к

ER 2016 година Сребро Пресврт Спирала Хривнија Сакаат Женските Ткаенината Алка Braclet за Жените Мода Jewlery Armban

0Топла Продажба Мажите Хривнија Природни Камења во Живо Гира Хривнија Вулкански Камен Монистра Фитнес

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Половина на враќање превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.Б

Се ПРЕПОРАЧУВА ID : 6910 Опис на Производот ID : 6766 Име : Луксузни 100% 925 sterling silver шарм нараквици накит за жените

MZC Божиќ Накит Вести Мал Бел Еластична Дедо Нараквици за Женска Пријателство Bracelete Feminino пол женскиОпис :

wWel Mag Врвен Квалитет На Здравствена Магнетни Германиум Нараквици Био Енергија Од Не ' Рѓосувачки Челик Н

Димензии : 3.5 MMБоја : СребренаКоличина : 20МЗошто z Supplies Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат меѓуна

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 2040 дена да

Зошто да изберете од не ' Рѓосувачки Челик Накит?Не ' рѓосувачки Челик накит не оцрни и оксидираат, кое мо

0dongsheng ФАНТАЗИЈА УНИВЕРЗУМОТ се Прашувам Жена Шарм Хривнија W Шарм Круна Shield Pentagram На Белегзии&Алка 25 Сос

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Кубанската Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 22cm*7mmТежина

com's центарот за пораки Свежа вода бисер создал обновена во мода бисери светот како прифатлива алтернати

1pc Нишка Хривнија String Плетенка Јаже Алки Нараквици За Жени Мажи Прилагодлива Должинаматеријал : лентаго

Долниот на Превозот и Ракувањето СтапкиНие може да разменуваат врати ставки за вас ако имате проблем со

Хривнија должина : 18.4 cmМатеријал : Кубни Камен ЦиркониГлавната Бои : ШарениPera Гроздобер Стил Биг Цвет Му

Во вашата услуга!Материјал : Висок квалитет на цирконотГолемина на : Состојба : 100% НовиНајдобар квалитет

2 Ние имаме сопствено производство фабриката,ние може да се строго контрола на квалитетот на производот

Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : Круг 3мм Кубни Циркон Тенис Хрив

Интересна новина Raccoon нараквици симпатична цртан филм животинско Raccoon Pecock хривнија заштита на диви живо

Ве молиме контактирајте со нас ако имаш било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе се обидеме потрудим

Scroll