Новак
10pairs Нп Симбол Обетки јога шарм обетки Во сребро.

10pairs Нп Симбол Обетки јога шарм обетки Во сребро.

Достапност: Залиха
DEN 468.00
DEN 623.52

com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.
Боја : Слика
Материјал : Алуминиумски
Pendant големина : за 25mm
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.

Параметрите на стоката

Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Стакло
Стил:
Романтични
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ААА
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Подобро ви се допаѓа

HIBRIDE Зелена Капка Вода Жените Dangle Обетки За Подароци CZ Камен Долго Капка Earring За Жените Булчински Подаро

Нова Мода Секси Устата Голема Капка Обетки За Девојки Панк Акрилик Црвени Усни Устата Долго Dangle Обетки B

Добредојдовте на нашата ПродавницаDiscription : Скапоцен камен Тип : Трендовски Зелена Пердув Boho Обетки Уник

Нашата големо продавница во Yiwu градПревозот : 1.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го доби

Yulaili триаголник стил полн со романтични чувства капка обетки за слатки девојки во важни occassionПроизвод С

Што е потребно за 720 денови за воздухопловната да пристигне во САД,велика БРИТАНИЈА,Канада, и повеќето Е

Гроздобер Месечината Капка Обетки ААА Кубни Циркон AE326Предмет : Пад Обетки AE326Позлата : Бело ЗлатоМатери

Производ Стил : БАКНИ МЕ Домот & Мода Симулирани Бисери Бела Глеѓ Цвет Обетки Златна Боја Долг Синџир на

Неверојатно ниски цени, како што видовме, фабрика за производство на нашите сопствени накит.net / en / e Packet

Трговија На Големо Текстура Бела Вода Капки Широк Еластична Хривнија Алка 2016 Годинановиот дизајн лично

купувачот треба да контактирате со нас на прво место.;2 : Велика Британија.Ние брод на светот преку Кина п

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИшарм топката с

dianxiaobao_1dianxiaobao_23389 Препорачуваме парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

comUPSотЗа 35 денаwww Ви благодариме! : )Ви благодариме и среќен шопинг Тоа само ќе ве однесе 1 минута.comКина По

Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит,

Јас ќе го реши тоа за вас како е можно (Целосна наплата или размена е валидна во текот на 60 дена по уплата

Трговија На Големо Текстура Бела Вода Капки Широк Еластична Хривнија Алка 2016 Годинановиот дизајн лично

и ако купувачот се инсистира на враќање, по нашите технички инженер проверуваат примената враќање е без

Scroll