Новак
Рачни Дигитални ElectroSmog Метар 3 оска Isotropic Мерења на EMF TES593

Рачни Дигитални ElectroSmog Метар 3 оска Isotropic Мерења на EMF TES593

Достапност: Залиха
DEN 18319.00
DEN 19488.00

Фреквентен опсег 10 MHz за да 8.Не-насочен (isotropic) мерење со три-канал мерење сонда
4.Висок динамички опсег
5. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO). Ви благодариме за разбирањето!
1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Се истакна : купувачот во Бразил / Аргентина , Мора да бидат обезбедени од CNPJ (CPF) /ДДВ Бр.Лесно и безбедноста да се користи
Електрични Спецификации :
Општи Спецификации :
-
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
TES593 Рачни Дигитални Electro Smog Метар 3 оска Isotropic Мерења на EMF
Карактеристики На Производот :
1. кога цел за нас, За руските купувачи, треба да се понуди На Целосното Име на примачот, освен, ако компанијата име не е на располагање и само за лични бизнис, пратката ќе биде мораше да се испорача со ЕМС САМО во Русија. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
. Ние само брод да се потврди цел адреси. Тоа'll само да ви треба 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Купувачот 's почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Конфигурираат аларм прагот и функција memory
6.

Параметрите на стоката

is_customized:
Yes
Бренд Име:
Tes
Тип На Сензор:
Електричното поле (E)
Фреквентен Опсег:
10MHz за да 8.0 GHz
Насочен е карактеристична :
Isotropic, triaxial
Место на Потекло:
CN

Подобро ви се допаѓа

Спецификации 6? 4 читање вредност покажува : 3½ малку LCD, максимална прочитајте вредност 1999 година.6?? 4 парт

LS126 C Luminometer Дигитални UVC Светлина Метар Со Ултравиолетови Интензитет Тестер Детектор на Стерилизација С

Преку Кина Пост Воздух Mail : Генерално 3060 woring дена.4, Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз

01DC×10 : 0.14, мери maic поле : DC maic поле (статички maic поле)AC maic поле (динамичен maic поле)5 Function : peak hold функција6,Гш(Ga

WT103 Gaussmeter Гаус Метар Teslameter АпаратиПоле Сила Метар Индикатор 0.01 МТ Хоризонтална Кратката Сонда СензорТо

За било какви прашања, прашања или помош, ве молиме контактирајте со нас преку e Bay или оставете ја вашата

ДТ1180 електромагнетна радијација тестер зрачење детектор на апарати за домаќинство мобилен телефон зра

WT50 A Десктоп интелигентни fluxmeter Магнетен флукс мерен инструмент fluxmeter интелигенцијаНајниска цена,Најдо

SW83 AIII Нуклеарно Зрачење Детектор на x y Бета тестер radioactivity

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Податоците се одржи, Peak hold функција Се истакна : купувачот во Бразил / Аргентина , Мора да бидат обезбеде

Нови Висока Точност Рачни Три Оска На Магнетното Поле Тестер На Електромагнетна Радијација Детектор 2000

Оригиналниот Рачни Гајгер Контра Мермерна Плочка a,B,Xray Зрачење Детектор Висока Прецизност Поединечна Д

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Online компјутер, Податоци за најавување (TE

9 GHz да 35 GHz) Isotropy отстапување Тип.001 µW / cm2 Поставување на времето Обично 1s ( од 0 до 90% од meas Безжична LAN (WiFi) з

Scroll