Новак
10Pcs 31mm 36mm 39mm 41mm Бел Автомобил Светлина C5W 8LED 3528 1210 8 SMD Festoon Купола Светилки Сијалица, DC 12V Читање Украсување Светла

10Pcs 31mm 36mm 39mm 41mm Бел Автомобил Светлина C5W 8LED 3528 1210 8 SMD Festoon Купола Светилки Сијалица, DC 12V Читање Украсување

Достапност: Залиха
DEN 159.00
DEN 178.56

Пред да ни даде неутрални или negagive повратни информации,ние може да се образувам до вашето задоволство. Можам да верувам на сликата објавено? Сите фотографии се 100% оригинални преземени од страна на нашата photogarphers. Повратни информации Доколку ви се допаѓа нашата услуга ве молиме да дадете 5 ѕвезда. Кога мојата цел ќе биде предаден, ќе згасне? 1.Ве молиме отворете го Internat Explorer, и текст "www. Бои може да се разликува поради варијации помеѓу компјутерски монитори поставување и голи очи во боја разлика. Ве молиме да обрнете за вашата нарачка Средства на сметка ( во рамките на околу 12 часа), Тогаш ние брод од сите стоки, според редоследот одеднаш. Ви благодариме за вашата цел и соработка со нашата искрена!. Ние можеме да правиме како ви се допаѓа за сопствени поминува.36 w Должина : 31mm / 36mm / 39mm / 41mm (Ако купувачот не ја избере големината, ние default испрати 31 MM) НЕМА на светилка монистра : 8pcs 3528 smd Lumens : 48 LM светла боја : бела Автомобил Внатрешни работи SMD LED Осветлување Festoon 8 SMD 3528 Употреба како : Светлата за Читање, Декорирање Светла Пакет се вклучени : 10 Pcs Festoon led светло Q&А, Како да се најде Hviero продавница? 1. Други сликата не е нашата продавница или лажни продавница.Ве молиме текст "HVIERO" во лентата за пребарување и притиснете на "".
10 Pcs 31mm 36mm 39mm 41mm 8 SMD 1210 3528 бела LED Festoon Купола Автомобил Сијалица Опис : Напон : 12v DC Моќност : 0.Сите пакет ќе се проверуваат и да имаат Добар пакување пред shiping.Можете да се види на прв и втор производ е од нашите продавници, ве молиме да го поставите вашиот ум на овие слики. За фактура и текст? Ако треба да се покаже пониска цена на локалниот обичај, ве молиме контактирајте ме прво.com" до купувачите'home страница на Aliexpress.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е право ,ако се погрешни ќе може да стигне до вас.Тогаш ние ќе ги подобриме нашите услуги .

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Бела 31mm, Бела 36mm, Бела 41mm, Бела 39mm
Тип На Објект:
Царинење Светла
Објектот Тежина:
7g
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Бренд Име:
HVIERO
Lumens:
2600lm
Интерфејс Тип:
Festoon-31mm
Wattage:
3W
Напон:
12V
Име На Модел:
1210 8SMD 8LED Festoon Купола Светилки Сијалица, DC 12V
боја:
Бела
Wattage:
3W
Напон:
12v
Автомобил Производител:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
За Автомобил Светилка:
Светлата За Читање

Подобро ви се допаѓа

Ние го задржуваме правото да не наплата S&H кога објектот е објавено.1 Pcs Автомобил Стил Левата Страна Зад

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина...

Ние само бродот на пакет да потврдени адресата на вашиот Ali Express сметка, ве молиме да не се побара од нас д

ПРОИЗВОД PRAMETERТочка Бр.Ек 006РСпецификација3157 15 SMD 2835НапонDC 10 V36 VМоќност7.5 WЛумен280 LMТемпература На Боја6000

Опремени со два типа на пренос на главата Повеќе од 98% модели погодни за употреба Пред да направите нара

Hopstyling 2 парчиња За Алфа Ромео 174 156 159 166 Brera Giulietta Mito GF Spider LED Лиценца Број Плоча Светла Авто ЗаменаПроизвод

Опис 1.100% сосема нов и висок квалитет на T10 КОЧАН оптоварување светлина 2.Ниска потрошувачка на енергија,

container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .25}h5{fontsize : 1e

Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек И сите се вратени предмети мора да

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фоку

4pcs 12 V 2835 9 SMD LED Бела Сина Жолто Црвено 1156 BA15 S 1157 BAY15 D Led Сијалица Пак Светлина Опашка Светилки Strobe и Постој

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фоку

Тоа ќе одговара на модели и години во делови компатибилност листа Ние ќе се обидеме потрудиме да го реша

Опис : 2 ПАРЧИЊА SMD 5050 T10 194 168 W5 W RGB Променливи 16 Бои 6 / 12 SMD Далечински Контролер Царинење светла Ширина Све

100% сосема нов и висок квалитет LED Стил : T10Висок луминозноста.Долготрајни работни животи, 30,00050,000 часот.Ни

1 x 12 V LED Багаж Светилка за Внатрешни работи Купола Светлина Автомобил Трупот Преграда Светло За "ФОЛКСВА

Долг животен век Бидете внимателни за да се избегне дробење или сечење на светилки.Околу 1235 Работни ден

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина...

Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за

ПРОИЗВОД PRAMETERТочка Бр.Ef 002СпецификацијаG18 15 SMD 2835BA15 DНапонDC 10 V36 VМоќност7.5 WЛумен280 LMТемпература На Боја2700

Времето за испорака е познато како што е подолу : ЗемјаПрибл.Ако не сте задоволни со купувањето на било к

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фоку

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина...

Scroll