Новак
MB39C305A MB39C305APV4-GE1 обезбедување на квалитет

MB39C305A MB39C305APV4-GE1 обезбедување на квалитет

Достапност: Залиха
DEN 216.00
DEN 228.00

1. Ние не секој трговија со искреност. Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена. 2. Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци. Цените на примероци или мала количина на производи се во висока нестабилност понекогаш. Различни суфикси, пакети или брендови на IC се во различни цени. Контактирајте не доколку сте во сомнеж. 3. Ако имате голем број на нарачки,ве Молиме контактирајте со нас да се преговара за цената 4.По приемот на стоката,Ако тоа е наша грешка,Ние ќе го поправи нашите грешки,ве Молиме контактирајте со нас пред да поднесе спорови. 5. Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. 6. Ако постојат многу модели на линкот, ве молиме забелешка на објектот Бр. треба по уплатата.

Параметрите на стоката

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Бренд Име:
MLLSE
Број На Модел На:
Како наслов
Примена:
IC

Подобро ви се допаѓа

Мојот пакет се уште не пристигнале ?Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цен

, LTD добредојдовте на продавница! Pengiriman & penanganan 1 Pengiriman дан penanganan biaya не dapat dikembalikan Kami biasanya mengirimkan paket oleh cina sur

Pembeli bertanggung jawab untuk biaya pengiriman produk јанг dikeluarkan pengiriman kembali Kami biasanya mengirimkan paket oleh cina surat пос udara или хонгконг пос ud

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

RTS5160 QFP48

1 PCS / МНОГУ 5 V 8Канал Реле Модул Одбор за Arduino СЛИК AVR MCU DSP РАКА Електронски Најдобра цена 8 Канал Реле Модул

Лимит попусти10 PCS BESTEP T73 12 V Реле Сина JQC3 F12 VDCВ

ако Anda membutuhkan pengiriman dipercepat, silahkan hubungi ками Jika Anda membutuhkan pengiriman tercepat, ками juga bisa lakukan untuk Anda, misalnya : fedex, DHL, ems, biasany

Ако вашата цел е затворена поради безбедносни причини, треба да поднесе барање до aliexpress.Добредојдовте н

Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни email и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура.

SI4413 A 4431 A MOSFET СОП8

71557 Заби M3 Се Водат 6 Вкупна Должина 83 Телескопски Антена / Телескопски Антена / Вратоврска Антена

BZX384B5 V1 BZX384 B5 V1 SOD323 ДИОДИ ZENER 5.1 V 300 MWНапон Zener (Околија) (Vz) 5.1 V Толеранција од ±2% Моќ Max 300m W Отпорност (Max) (Zzt)

: Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK :

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

Scroll