Новак
5pcs Силна Круг Кол 20mm x8mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

5pcs Силна Круг Кол 20mm x8mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 808.00
DEN 888.48

Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35
Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет
Раде : N35
Температурата на работа : Максимум 80 ° C
Примена : Совршен за лепење на белешки и правење на себе diy проекти
Magnetizing на ветер : N-S-скок во двете најголеми површина
Возраст : 7+ возрасти, и за децата и за возрасните. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.
Големина : 20mm x 8 mm(1mm = 0.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.03937 инчи)
Пакет Содржина :
5pcs Силна Круг Кол 20mm x 8 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.

Параметрите на стоката

Композитни:
NdFeB Магнет
Обликот:
лист
Број На Модел На:
20mm х 8мм
Тип:
Постојано

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики : Електрични кревање магнетМоќен и компактенМазна и рамна површинаНиска потрошувачка и

1 mm Материјал : Neodymium магнети за Сертификација : Ro HS помина Одделение : N50 БР : 1400014500 ГАУСHcj ≥11 KOeHcb≥10...

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Смртта магнет100 PC 7x2mm neodymium магнет 7mm*2mm силна ретки земјата neodymium магнети Nd Fe B постојан круг магнетни 7*2mm x

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

2 парчиња / Многу D32 Силни Магнетни Кука за Бесење и SalvagingДетали : Димензии : База Дијаметар : 32милиметри То

Објектот ќе биде предаден во рок од 12 ДЕНА по приемот расчисти исплата Ве молиме да се чувствуваат слобо

Thulium (III) Ацетат ХидратИнформации За Производот Код : AC12 AФормула : Тм(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 314041048ЕЗ Бр...

2 kgВнимание : силни магнети се кршливи; силен магнет може да стиснете вашите прсти лошо; ако дозволите дв

Ви благодариме за вашето разбирање.Здравствена заштита : МРИ скенери, медицинска опрема, магнетни здрав

5 PCS правоаголник магнет 30*15*5 MM 25*15*5 MM 20*15*5 MM дупка 5 MM n35 Ретки Земјата силна Постојан Nd Fe B Neodymium Магнет

)Neodymium магнети Usages Дома Држи Зачин Лименки на Страната на Вашиот Фрижидер,Магнетна Терапија, Магични Три

Големина : L40mm (Должина ) X 10мм (Ширина) X 54 mm(Дебелина) , Толеранција од+ / 0.0 KG Horizional се Повлечесила : 2 Вертика

понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испра

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадНие одржување на високи стандарди на квал

Ние сме професионални магнетни материјали снабдувач Ние се задржи повеќе од еден милион парчиња магнет

Yttrium(III) Ацетат TetrahydrateИнформации За Производот Код : AC15 AФормула : Y(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 23363146Молекуларна Тежина

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го заменим

Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со н

start Isv Module Wrap10457end Isv Module Wrap1045718 KG Влече Кревање Магнет Кол 32милиметри Носителот Магнетни Тенџере прстен С

Прилагодувањето е прифатена,но тоа ќе ве чини повеќе за помала количина Прсти и други делови од телото м

1 кгВнимание : силни магнети се кршливи; силен магнет може да стиснете вашите прсти лошо; ако дозволите д

Europium (III) Ацетат ХидратИнформации За Производот Код : AC6 AФормула : Еу(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 62667645ЕЗ Бр...

)Neodymium магнети Usages Дома Држи Зачин Лименки на Страната на Вашиот Фрижидер,Магнетна Терапија, Магични Три

Samarium (III) Ацетат ХидратИнформации За Производот Код : AC5 AФормула : См(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 17829866ЕЗ Бр : 2339501Молеку

Scroll