Новак
Оригиналниот Реактор CK-2 тенис на маса ножот за Децата нови играчи рекети спортски табела тениски рекети јаглерод сечилото евтини гребло

Оригиналниот Реактор CK-2 тенис на маса ножот за Децата нови играчи рекети спортски табела тениски рекети јаглерод сечилото евтини

Достапност: Залиха
DEN 508.00
DEN 757.92


Добредојдовте на нашиот магазин
Оригиналниот Реактор CK-2 тенис на маса ножот за Децата нови играчи
Ply : 5 чиста дрво+2 јаглерод
дебела околу 6.2 mm
Тежина за 85-90g
Се справи со : FL долга рачка/ CS краток рачка
Одговараат за деца и нов играч
Брзина на 12 и контрола на 10
Брз напад со јамка
Произведено во Кина и без хартија за пакување
Карактеристики : остар walcott пинг-понг кат CK - 2 дебела плоча со двојно јаглерод, погоден за кореспонденција.

Параметрите на стоката

Контрола Средства:
Хоризонтална Контрола
дното:
Карбонски Влакна
Baseboard Слој Број:
7
Тежина:
Heavy Tip Light Handle (Offensive)
Број На Модел На:
CK-2
Гума:
no

Подобро ви се допаѓа

детали за производотОригиналниот Palio AK47 тенис на маса гумаМозолчиња воСунѓерот 2.0 mm / 2.2 mm брод како случ

61second 3003 Супер Светло Тенис на Маса / Ping Pong Нож (FL 5565g / CS 6374g) со бесплатна целосна случајТип : НАВРЕДЛИВАБ

детали за производот Бренд : Stuor / компанија Материјал : бела восок дрвени Материјали : spruce Голема основни

ДОЛАРИ 9.75 DHS Tin Arc3 PipsВо Тенис на Маса Гума Со СунѓерСтабилна топка држи плус силен спинTin Arc III гума, на нов

WINMAX Професионални Серија Долго се Справи со Чиста Дрво ПингПонг Лилјак Карбонски Влакна Тенис на Маса С

W elcome до нашата продавницаОбјектот Модел : Palio C88 (C 88, C88) дрво+јаглерод тенис на маса ножот за брз напад со

ДОЛАРИ 9.75 DHS Dragonow Краток PipsOut Тенис на Маса Гума Со СунѓерМали топспин вештинаПосебни pimple дизајн зајакну

ДОЛАРИ 9.75 DHS Hurricane2 Pipsво Тенис на Маса Гума Со СунѓерБрзина супериорен"Ураганот II", новата гума специјалн

ДОЛАРИ 9.75 DHS Hurricane3 Pipsво Тенис на Маса Гума Со СунѓерБрзина супериорен"Ураганот 3" беше наменета за играчи

Palio CJ8000 БИОТЕХНОЛОШКА (КратокСреден Суд, Јамка+Напад) PipsВо Тенис на Маса Гума Со СунѓерТип : Краток+Блиск

За Да Се Одржи Контролата На Квалитетот Не Ние Лично Се Врши Увид За Секоја Ставка Пред Пратката.Сите Пр

Palio TCT Тенис на Маса Сечилото Тип : Напад / ЈамкаБрзина : 9Контрола : 8Ply : 5 (Дрво) + 2 (Ti) + 2 (Меки Јаглерод)Дебе

ДОЛАРИ, 15.42 Yinhe / Галакси Нептун Долго PipsOut Тенис на Маса Гума без СунѓеротГума само, Без сунѓеротНептун :

Добредојдовте на нашиот магазинОбјектот Модел : 6006 и 6002Оценка : 6 ЅвездиМозолчиња во (две страни)Се справ

ДОЛАРИ, 15.42 Kokutaku Tuple 119 Краток PipsOut Тенис на Маса Гума без СунѓеротГума само, Без сунѓеротЈапонија Меѓунар

KTL БрзоБРЗО PipsВо Тенис на Маса Гума со Сунѓерсе справи оружје за забрането брзина лепак ера.Гума, намене

729 Пријателство RITC КРСТОТ Класичен Тенис на Маса Гума PipsВо Со Сунѓер ПингПонг Гума Тијанџин Гума Индуст

Ве молиме имајте на ум, постојат истите зборови на topsheets на KTL ПроXT Зелен Змеј и ПроXT Сребро Змеј и KTL ПроXT,

ДОЛАРИ 9.75 DHS TG3 Pipsво Тенис на Маса Гума Со СунѓерБрзо, континуирано и густа напад Панорама на 3 гума напра

Ве молиме имајте во предвид : гумени користи два различни пакети, пакети се различни, но гума, во внатреш

ДОЛАРИ 9.75 DHS НЕО ПАНОРАМА TG2 Pipsво Тенис на Маса Гума Со СунѓерChangeful спин од страна на НЕО Панорама 2НЕО Пан

Оваа pingpong рекет најдобро за професионална конкуренција и високи спортист.Она што е WRB систем?W тежина ра

ДОЛАРИ 9.75 Галакси YINHE N7s Тенис на Маса СечилотоPly : 5иверицаДебелина : за 6.0 mm± 0.2 ммТежина : околу 90g± 5gТип :

ДОЛАРИ, 15.42 Palio Летечкиот Змеј (БИОТЕХНОЛОШКА) Краток Pipsout Тенис на Маса Гума со СунѓерТоа е добро познато

ДОЛАРИ, 15.42 Про Тенис на Маса Ping Pong Комбо Рекет Галакси 986 Ножот со 61second LM ST ГумаСобрани ! само еден црвено

ДОЛАРИ 9.75 DHS Hurricane3 Националните Pipsво Тенис на Маса Гума Со СунѓерСпецијално издание за Кина Националнио

ДОЛАРИ, 15.42 TTMASTER INSIDER Црвено Долго PipsOut Тенис на Маса Гума без СунѓеротНЕ ITTFГума само, Без сунѓеротИсклуч

Scroll