Новак
Нови Термички Печатење Електрична Гитара Акустична Гитара Народни Бас Гитара Рака

Нови Термички Печатење Електрична Гитара Акустична Гитара Народни Бас Гитара Рака

Достапност: Залиха
DEN 182.00
DEN 280.80


Параметрите на стоката

боја:
1, 2, 3
Тип:
РАКА
Број На Модел На:
S618
Бренд Име:
P&P
Должина:
150cm
Ширина:
5cm

Подобро ви се допаѓа

Опис : Сет од 4 квалитет на Хром подесување штипки За 4 жици Бас ( 2 R2 L) Квалитетот запечатени машина глави

Опис : Коска мост седло и орев во собата за акустична гитара.Направен од природни коска, коска е многу до

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2.com / feedback_suppliers Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 2460 часа на исплата потврди,

3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за

Можете да го направите уплатата за вашата нарачка од страна на Кредитна Картичка, Пари Booker, Пари Грам, Ба

1pc Гитара Жици Fingerboard Scrubber се Фаќа за Чистење И Одржување Грижа Почиста Бас Грижа Почиста Бас Гитара Дода

[Име] : Qmi високоодделение Плетенка кабел за редукција на Шум[ Plug] : позлатени алуминиумлегура на магнезиу

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор За Повратни информации з

Опис : Ефект Pedalboard ТорбаБоја : ЦрнаНапомена : производот не е вклучена pedalboard.Пакет се вклучени : 1 парче Еф

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди.Нов и висок квалитетАко вашиот

2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba Повеќе можности за плаќање

100% како на сликата прикажани 100% Сосема нов, не се користи За било какви 4 навртки теле мост и е 10.5 mm string пр

send Isv Module Wrap9663 Спецификации : Бренд : KOKKOМодел : FRB2Главен Материјал : Алуминиум легураТекст Отпорност : 1 M Oh

Yibuy 2 парчиња Печурки Главата Гитара Рака Копчиња ЦрнаГитара Рака Копчиња Печурки Рака ИгличкиОбјектот

Ве молиме не го отвори спорот лесно пред да контактирате со нас, тоа не е погодна да се реши проблемот Ак

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

Afanti Музика Електрична гитара / Бас / Акустична Гитара Рака (ASP011)Afanti Музички Инструмент CO.,LTD1 Уверение ф

ШЕФ на оперативниот СИСТЕМ2 Over Drive / Нарушување Ефекти на Возилото Карактеристики : Ниво на, Тон, Вози, и Б

Време На Испорака : Повеќето ЕУ и САД земји пристигне 2035 дена од Воздухопловната додека некои земји ќе п

Scroll