Новак
Пепелашка Плус Големина Високи Потпетици Пумпи Сјајот Булчински Slingback 9 40 Посочи Пети Stiletto Сребрени Сандали Чевли Жените 6cm 2 Инчи

Пепелашка Плус Големина Високи Потпетици Пумпи Сјајот Булчински Slingback 9 40 Посочи Пети Stiletto Сребрени Сандали Чевли Жените

Достапност: Залиха
DEN 2172.00
DEN 3394.56


Горниот Материјал : Sequined Платно
Обвивка Материјал : Микрофибер
Пета Висина : 5.5 cm/2.2 инчен
Ние сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )
Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина. Плаќањето ќе биде потврден во рок од 24 часа, 1-2 работни дена за копното, а потоа испрати.

Параметрите на стоката

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
Lycra
Повод:
Свадба
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Домот
Пумпа Тип:
Slingbacks
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
Sequined Платно
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Чуден Стил
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Кристално
Број На Модел На:
lp1561498701294
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
RPBDZKQO

Подобро ви се допаѓа

SKU : LF304022 Глуждот Рака Потпетици се сите бес оваа сезона! Тие се едноставен, но елегантен...

Превозот од UPSот, EMS, DHL и сл.57 Инчи;Големина на Располагање : НИ 4, НИ 5, НИ 6, НИ 6.Ве молиме испратете ни ја ва

Производи Детали Пета Висина : 8.5 cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве

ви благодариме Превозот од UPSот, EMS, DHL и сл Ние брод на светот Ако треба да ја промените вашата адреса, ве

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не

Може да се Види на Чевли Видео на КомпјутерMeotina Чевли Жена 2018 Нови Високи Потпетици Пролет Дами Пумпи Ес

Горниот материјал : СатенЕдинствена материјал : ГумаПета висина : 6cmПроцесот време : 7 денаНашите обувка

6 Инчи;Големина Референтна ТабелаДетали : Како да се Измери : Поставување на чевли на рамна, дури и површи

SKU : LF80652 RD.Од суштинско значење за било fusionist гардероба Скриена платформа пумпи со коска пета Овие чевли,

Ако не сте задоволни со вашата нарачка,го акции случај, можете да разменувате на објектот Ние сме сигурн

Жените Голема Големина Пумпи Чевли Партија МодаВисоки потпетици : 12cmМатеријал : Sequined ПлатноБоја : Црвен

Некои нов стил или други потребни околу 37 дена да се подготви за вас.5=EURO41 одговара за нога должина околу

SKU : LF304044 Око фаќање неверојатни Патент материјал Дополнително подобрена, со неговата функција на црн и

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не

ИНФО Бидејќи на Кина изразат не се работат во текот на Пролетниот Фестивал.Значи,треба 15 20 дена следење,

Почитувани гости,Tks за вашата како нашите чевли,Со цел да се осигура дека не трошете пари,Ве молиме избер

Навистина го цениме вашата помош Ако постои вистинска кожа во насловот, тоа е вистинска кожа.Обично , мо

Производи Детали Пета Висина : 7cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве мо

Производи Детали Пета Висина : 13cm Платформа : 5cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве м

ИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САК

Scroll