Новак
I628 ISL62881HRTZ 62881 ( 10 парчиња/многу) Бесплатен превозот НОВИ ОРИГИНАЛНИ QFN-28 Компјутерски Чип & IC

I628 ISL62881HRTZ 62881 ( 10 парчиња/многу) Бесплатен превозот НОВИ ОРИГИНАЛНИ QFN-28 Компјутерски Чип & IC

Достапност: Залиха
DEN 336.00
DEN 354.24


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

Параметрите на стоката

Температурата На Работа:
Internationa Стандард
Напон:
Internationa Стандард
Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
MUERYGAR
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Број На Модел На:
ISL62881HRTZ
Моќ Дисипација:
Internationa Стандард
Состојба:
Нови

Подобро ви се допаѓа

DEN 101.00
106.08

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

STB200 NF041 STB200 NF04 200 NF04 MOSFET NГЛ 40 V 120 A I2 PAK

Pembeli bertanggung jawab untuk biaya pengiriman produk јанг dikeluarkan pengiriman kembali Kami biasanya mengirimkan paket oleh cina surat пос udara или хонгконг пос ud

, LTD добредојдовте на продавница! Pengiriman & penanganan 1 Pengiriman дан penanganan biaya не dapat dikembalikan Kami biasanya mengirimkan paket oleh cina sur

ако Anda membutuhkan pengiriman dipercepat, silahkan hubungi ками Jika Anda membutuhkan pengiriman tercepat, ками juga bisa lakukan untuk Anda, misalnya : fedex, DHL, ems, biasany

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цен

Мојот пакет се уште не пристигнале ?Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди

71557 Заби M3 Се Водат 6 Вкупна Должина 83 Телескопски Антена / Телескопски Антена / Вратоврска Антена

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

SI4413 A 4431 A MOSFET СОП8

Овој модул им припаѓа на автоматско чекор надолу за напојување, влезниот напон е под, над, еднаква на изл

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетАлуслучај, прекрасна & убави и силни случај / куќиште за М

Добредојдовте на нашиот магазинМожете директно плаќање!Организира испорака!Ние имаме многу компанија

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни email и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура.

ЗАБЕЛЕШКА : имаме документи на повеќето производи во нашата продавницаАко е потребно , контактирајте со

RTL8151 EH QFN48

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

Ако вашата цел е затворена поради безбедносни причини, треба да поднесе барање до aliexpress.Добредојдовте н

BZX384B5 V1 BZX384 B5 V1 SOD323 ДИОДИ ZENER 5.1 V 300 MWНапон Zener (Околија) (Vz) 5.1 V Толеранција од ±2% Моќ Max 300m W Отпорност (Max) (Zzt)

(32 M Пасивни 10ppm Кристал) ISM мултибенд, не треба да се применуваат за фреквенција слободна употреба.Произв

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

Scroll