Новак
Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Inspiron 0XK850 NX061 DA65NS4-00 лаптоп универзален Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Inspiron 0XK850 NX061 DA65NS4-00 лаптоп универзален Полнач

Достапност: Залиха
DEN 606.00
DEN 931.68


Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Inspiron 0 XK850 NX061 DA65 NS4-00 лаптоп универзален Полнач
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
-Сосема Нов.
-Гаранција : 36 Месеци.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Излез : 19.5 V / 3.34 На
-Конектор Големина : Octagon rhombus
Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Inspiron 0 XK850 NX061 DA65 NS4-00 лаптоп универзален Полнач
AC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .
Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел :
http : //www.aliexpress.com/store/product/Wholesale-AC-Power-Cord-cable-For-laptop-adapter-lead-Adapter-US-EU-UK-AU-Plug-All/1830550_32562866558.html
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Над Температурата На Тестирање. Безбедност На Тестирање.
Неколку корисни совети : Ако го користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност. Не се стави на адаптерот на кожата производи.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
DBJBA
Излезна Струја:
3.34 На
Излезниот Напон:
19.5 V
Компатибилен Бренд:
за Dell
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За Dell Адаптер
Пакет:
Yes
Приклучок Тип:
како Слика
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор Големина На:
Octagon rhombus
is_customized:
Yes
Излез:
19.5 v 3.34 на
гаранција:
3 Години

Подобро ви се допаѓа

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнење PA190004 AC за Acer Стремат 7750 7750 G 7750 Z 7750 ZG 7751 7752 7920 7240 7740 ZАко не сте сигур

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер за AsX64 J X64 V X65 X66 X66 I X70 X70 A X70 E X70 F X70 I X70 K X70 L X70 S X70 Z X71 Ако не сте сигурни д

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер за AsPro55 Pro550 Pro550 C Pro550 CA Pro550 CC Pro551 Pro551 E Pro551 L Pro55 G Ако не сте сигурни дали

5 Плоштад дупка со игла 90 W AC Адаптер за Полнач Понуда За lenovo thinkpad ibm 45 N0239 P / N 45 N0240 Слободни.Ние ќе остави П

15 V 3А 4Алаптоп ac адаптер апарат за полнење за на Toshiba PA3241 E2 ACA PA3241 U1 ACA PA3241 U2 ACA PA3679 U1 ACA PAACA004 PAACA005Ако не сте си

19 V 3.42 НА 65 W лаптоп, полнач ac адаптер АП.06503.014 АП.06503.016 LC.ADT01.003 за Acer Стремат временска рамка 4830 4830 T 4830 TG АКО

Гаранција2 Years Гаранција +60 Дена Пари Назад Или да го Замени! Повратни информации 1.За нас Ние сме професи

19 V 3.42 НА 65 W лаптоп, полнач ac адаптер АП.06501.013 за Acer Стремат ES1532 G М3481 М3481 Ultrabook М3481 G М3580 М3580 G АКО не сте сигу

12 V 3А 36 W ADP36 JH F лаптоп ac адаптер апарат за полнење за на Toshiba Возбуди Про AT10 LEA107 AT10 LEA108 AT10 LEA109 AT10 LEA10 CАко не

19 V 3.42 НА 65 W лаптоп адаптер за полнење AD887020 за asX42 JA X43 S X44 HO X450 CC X455 X8 AIL X81 SC X87 Q W7 Z35 Fm Z61 NP Z99 JM јас f не сте сигу

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнење PA190032 за Acer Extensa 4101 4102 4104 5010 5014 5120 5200 5203 5204 5205 5210Ако не сте сигурни да

19 V 3.42 НА 65 W лаптоп, полнач ac адаптер АК.065 AP.013 за Acer Стремат E1531 Е1531 G Е1571 Е1571 G Е1571 P Е1571 PG Е1731 АКО не сте сигу

За било какви предмети да се испрати назад до нас, ве молиме испратете со ЕМС или Пост со следење на број.

лаптоп, полнач 20 V 4.5 НА 90 W 45 N0068 45 N0121 40 Y7630 ac адаптер за Леново 3000 C100 C200 N100 N200 14.1 15.4 инчен widescreen Ако не сте си

Лаптоп Адаптер 19 V 3.42 НА 65 W За Acer Стремат S3 S5 S7 P3 Iconia Tab W500 W700 W700 P Лаптоп конектор за напојувањеКвалитет За

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнење PA190032 за Acer Travel Mate 7510 7512 7513 7514 7515 7520 7520 G 7530 7530 GАко не сте сигурни дал

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни

19.5 V 6.15 НА ACDP120 N03 лаптоп ac адаптер за полнач за Sony Vaio PCGGRS PCGGRT PCGGRV PCGGRX PCGGRZ PCGFR PCGFRV серија Ако не сте сигурни д

19.5 V 3.9 НА 75 W VGPAC19 V33 лаптоп, полнач за Sony Vaio PCGF560 K PCGF57 / BP PCGF570 PCGF580 K PCGF590 K PCGF59 DK PCGF6 / BP Ако не сте сигурни дали

Scroll