Новак
5Pcs Цинк Легура мебел се справи со невидлива темна рачка на вратата се справи со ( C:C: 85MM L: 100MM )

5Pcs Цинк Легура мебел се справи со невидлива темна рачка на вратата се справи со ( C:C: 85MM L: 100MM )

Достапност: Залиха
DEN 1295.52


Параметрите на стоката

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Бренд Име:
UNILOCKS
Стил:
Модерна
Материјал:
Цинк Легура
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
203A
Теренот-ред Спецификации:
85mm

Подобро ви се допаѓа

Античкиот месинг Мермер Порцелански Фиока копчиња кујната Кабинет се справи со Шкафот Knob Керамички 10 PCS

Цената е за 2 парчиња W0031Г Ако ви треба W0031S , ве Молиме оставете белешка кога ќе нарачате ви благодариме.Т

5" (38 mm); Висина : 28mm Прилично уметнички, издржлива и корисна, лесно може да се инсталира Ние нема да го озна

Превозот методОбичноБразилEpacket715days / Кина пост се регистрирате mail1560 денаМожеби >60daysEMS / Федекс / UPS / DHL / ТН

Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција.20pcs за еден внатрешен кутија.Повратни информации : Ние ќе биде

10 PCS 38mm* 62mm Акрилик Копчиња Плакарот Кабинет Градите Фиока ВадиКарактеристики : Материјал : Цинк легура &

4) По продажба на услуги1.1 MOQ од 1 парче, инвентар соодветни, нормално, ние може да организира пратка во рок

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.П : Колк

2) Превозот : постојат различни превозот метод да се избере.1 MOQ од 1 парче, инвентар соодветни, нормално, н

Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА : а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклуч

99 Цена : $67.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се корист

Цената е за 2 парчиња.Тип : Мебел Кабинет рачкиМатеријал : Цинк ЛегураБоја : Златна&Сребро.Дупка Проред : Е

Ако имате било какви прашања и мислам дека нашиот производ и услуга не вреди ПЕТ ЅВЕЗДИ да стапка, ве мол

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Материјал : Керамички и Цинк Легура Завртка Дупка Износ

Цената е за 2 парчиња.Тип : Мебел Кабинет рачкиМатеријал : Цинк ЛегураБоја : Златна&Сребро.Дупка Проред : 76

5 PCS Бела Керамички Гроздобер Кабинет Фиока Knob Врата се Справи со Шкафот Фиока Шкафче Гроздобер Ретро Ме

33mm Тиква Керамички knob за Кујна Керамички Вратата Кабинети Шкафот knob) и се справува со 5 PCSКарактеристики

Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првоб

Материјал : Цинк ЛегураПакување : Независен , транспарентен кесиПоле на примена : за чевли bookcase гардероб

Цената е за 2 парчињаТип : Антички Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : Антички СребренДупка Проред :

Scroll