Новак
KEYYOU 10pcs/многу за transponder копче школка за форд, внесете празно случај за форд (може да се инсталира чип)

KEYYOU 10pcs/многу за transponder копче школка за форд, внесете празно случај за форд (може да се инсталира чип)

Достапност: Залиха
DEN 568.00
DEN 811.68


Опис :
Состојба : 100% Сосема Нова Боја : шоу на слика Копчиња : Нема Клучни Празно : Да Логото Налепница : Нема Transponder Чип : Нема Електроника/Батерија : Нема
Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.
Клучни случај само. Не електронски internals. Ова е резервни замена случај.
Земете внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински.
Важни Информации :
1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.
2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.
3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите.
Пакетот Вклучува :
10 X Копче Школка Случај

Параметрите на стоката

Производителот Дел Број:
КЛУЧНИ ШКОЛКА ЗА Форд
Осветленост Дел Број:
КЛУЧНИ ШКОЛКА ЗА Форд
Другиот Дел Број:
КЛУЧНИ ШКОЛКА ЗА Форд
Прилагодување:
Yes
Бренд Име:
KEYYOU
R/C Функција:
без
Земја/Регион на Автомобил Производство:
КЛУЧНИ ШКОЛКА ЗА Форд
Материјал Тип:
ABS Пластика

Подобро ви се допаѓа

10 PCS / Многу CN2 Копија 4 D Чип (повтори клон од CN900) ,достапно на сите 4 D чип ( како што се : 61 62 63 65 67 68 69 )CN2 Копиј

купувачот треба да се плати данок или поправат обичај проблем, ако е потребно како што се испрати погреш

Новиот Smart Далечинскиот Клуч 3 Копчето CAS Системот За Мини 315 MHZ ID46 ЧИП Неисечени СечилотоФреквенција : 315 M

Карактеристики : Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.Клучни

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Вашата цел

Спецификации : користење на Логото : Нема Тип : Флип Автомобил Копче Школка За "ФОЛКСВАГЕН" Тежина : 40g Мат

7%Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле 7% Велика Британија Го Оценув

Нови 2+1 3 Копчето Неисечени Далечински Автомобил Копче Школка Случај Флип Виткање Фоб Празно одговара з

Детали За ПроизводотTransponder копче школка За Chevrolet Lova Нови Плови Неисечени Право Сечилото Автомобил Копче

4 Копчиња Замена Smart Далечинскиот Клуч Школка Случај За Maserati Quattroporte Ghibli Автомобил Алармот Домување Keyless E

Состојба : 100% Сосема НовБоја : Како на сликата покажуваКопче : 3 КопчињаКлучни Празно : Yes(HU83 Сечилото)Фрек

Отстрани внатрешна модул / чип и трансфер на нови замена 3.Опис : Состојба : 100% Сосема НовБоја : Како на сли

Купувачот мора да го прочитате превозот начин извештаи пред ставање на ред, тоа е многу важно !! За Произ

Код Читач 2 Посебни 7935 Чип 5 PCS / Многу+Бесплатна Испорака !Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса...

Откако ќе се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад побрзо. Една година гаранција...

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДА

Пакетот Вклучува : 1 X Далечинскиот Клуч1 Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од ден

Состојба : 100% Сосема НовБоја : ЦрнаБатон : 2 КопчињаЛогото налепница : НикојКлучни Празно : ДаTransponder Чип : Н

Ако Наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организирана reshipment или враќа

Опис : 1 Објектот е надградена далечинскиот клуч Фоб Фреквенција 315 MHz, со GMID46 чип.2 Далечинскиот клуч вклу

3 Копче на Далечинскиот Клуч За "Рено" Со PCF7946 Чип 433 Mhz (NE73 Сечилото) 5 PCS / многуЗАБЕЛЕШКА : Ако сте заинтере

2 парчиња Флип автомобил далечинскиот клуч за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Буба Голф Jetta Eos Поло Tiguan 2011 2012 2013 HU6

За 11 класичен M / azda 3 автомобили виткање клуч со далечински управувач не содржи чипСостојба : 100% Сосема Н

Замена Флип Floding Далечинскиот Клуч Сечилото Автомобил копче Празно За Новиот Hyundai Kia (HY20)Ние само брод да

Keyless entry smart автомобил клуч за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Magotan Passat CC 2005 2006 2007 2008 2009 2010 433 Mhz 3 C0 959 752 BA 3 копче Копч

Карактеристики : Ова е совршена замена за некое копче со скршени копчиња или носи клучот на ножот. Может

Okey Tech 10pcs / многу 2025 за BMW 3 5 Серија E46 Далечински Управувач Клуч Батерија Liion Батерија 3.6 V 30m Ah LIR2025 Со Завар

Scroll