Новак
50pcs Силна Круг Кол 15mm x 15mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

50pcs Силна Круг Кол 15mm x 15mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 2907.00
DEN 3194.88

03937 инчи)
Пакет Содржина :
50pcs Силна Круг Кол 15mm x 15 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Големина : 15mm x 15 mm(1mm = 0.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.
Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35
Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет
Раде : N35
Температурата на работа : Максимум 80 ° C
Примена : Совршен за лепење на белешки и правење на себе diy проекти
Magnetizing на ветер : N-S-скок во двете најголеми површина
Возраст : 7+ возрасти, и за децата и за возрасните. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Параметрите на стоката

Композитни:
NdFeB Магнет
Обликот:
лист
Број На Модел На:
15mm x 15mm
Тип:
Постојано

Подобро ви се допаѓа

3 Килограми >11 Не го погоди.4 KOe 20 KOe 3638 MGOe N40 SH 12.4 KOe 14 KOe 4850 MGOe N33 H 11 димензии, оценки, обложувањата, magnetizing нас

Прилагодувањето е прифатена,но тоа ќе ве чини повеќе за помала количина Прсти и други делови од телото м

круг со дијаметар 60mm дебелина 10мм n35 Ретки Земјата силна Nd Fe B Neodymium Магнет за индустриски DIYИзвестување:

Големина : L40mm (Должина ) X 10мм (Ширина) X 54 mm(Дебелина) , Толеранција од+ / 0.0 KG Horizional се Повлечесила : 2 Вертика

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадНие одржување на високи стандарди на квал

)Neodymium магнети Usages Дома Држи Зачин Лименки на Страната на Вашиот Фрижидер,Магнетна Терапија, Магични Три

Истакнува : Филтер inductor DCDC Конвертор, задави калеми Осветлување и автомобилската Електроника Компјутер

Samarium (III) Ацетат ХидратИнформации За Производот Код : AC5 AФормула : См(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 17829866ЕЗ Бр...

2 парчиња / Многу D32 Силни Магнетни Кука за Бесење и SalvagingДетали : Димензии : База Дијаметар : 32милиметри То

Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со н

Внимание ве молам : овој вид на магнетен прстен не е магнет, тоа е nonmagnetic железото не може да се адсорпциј

Yttrium(III) Ацетат TetrahydrateИнформации За Производот Код : AC15 AФормула : Y(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 23363146Молекуларна Тежина

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го заменим

5 PCS правоаголник магнет 30*15*5 MM 25*15*5 MM 20*15*5 MM дупка 5 MM n35 Ретки Земјата силна Постојан Nd Fe B Neodymium Магнет

)Neodymium магнети Usages Дома Држи Зачин Лименки на Страната на Вашиот Фрижидер,Магнетна Терапија, Магични Три

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадНие одржување на високи стандарди на квал

3 Килограми >11.9 Килограми >11.1 Килограми >10.6 Килограми >11.11 248°F (120°C) 644°F (340°C) 7.10 392°F (200°C) 662°F (350°C) 7.Специфик

Големина : 30мм x10 mm(1mm = 0.Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ве моли

Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле 3) Ако не можете да се исходот

Scroll