Новак
Сопствени Направени Сирена Свадба Фустани со Монтажни Воз Висок Квалитет Backless Секси Сирена Свадба Фустани vestido де noiva

Сопствени Направени Сирена Свадба Фустани со Монтажни Воз Висок Квалитет Backless Секси Сирена Свадба Фустани vestido де noiva

Достапност: Залиха
DEN 8640.00
DEN 9600.00

Овие трошоци не продавачот одговорност. Арм Дупка = 10.
Ние сме професионални свадба & вечер фустан дизајн и производство на компанијата во Кина. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт : cn1001044290
Добредојдовте на нашата online продавница
Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука
. Половината = CM/3 Инчи. Исто така ги продаваат некои свадба accessaries како што булчински јакна, свадба превези, ракавици, petticoat и така натаму.
Нема Враќање : Носи, Миризливи, Измени или без оригинален Бренд&Етикети. Брадавица да Брадавица = CM/9 Инчи.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Рамо до рамо = CM/5 Инчи. Природна Висина без Чевли = CM/7 Инчи. Ние произведуваме Свадба се облекуваат, вечер фустани, деверуша фустани, мајка на невестата се облекуваат, матурски фустани, цвет девојка фустани, коктел фустан, партија фустани и така натаму.Фустан Затворање (Патент или Чипка)= (Обично препорачуваме слика show) 12. од нашите Боја Шема) : Боја НЕМА.Фустан во Боја ( ве Молиме изберете Боја Бр. Ви благодариме за трошење на вашето време за посета на нашите објекти. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Колковите = CM/4 Инчи. Биста = CM/2 Инчи.
Не се вклопуваат за вас(со погрешна големина), квалитетот проблем
Нема Враќање : Сопствени-направи Мал или Плус Големина и Направени за да ги Спецификација.Носат Датум =
Кога ќе palce цел, обично, вие треба да ги обезбеди следниве мерења : Биста, Половината, Колковите, рамо до Рамо, Шупливи да Полите, Природна Висина, Висина со Чевли, Брадавица да Брадавица. Така pleease проверете со вашиот земјата царинска испостава termine што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и пет ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Параметрите на стоката

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 14W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Назад Дизајн:
Backless
Бренд Име:
Alexzendra
Вграден Градник:
Yes
Силуета:
Сирена/Труба
Вистински Слики:
Yes
Воз:
Капелата Воз
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
y-276
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка,Возбудува
Деколте:
Висок
Моден Елемент:
Кроена
is_customized:
Yes
Свадба Фустан Ткаенина:
Сатенски
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни

Подобро ви се допаѓа

Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на

Добредојдовте на Нашата Продавница, ќе имаат Нов Шопинг Искуство !Долг Ракав Гроздобер Свадба Фустани 20

Ние користење подолу компании за транспорт.Со нетрпение очекувам да работам со вас!Во повеќето време, к

Почитувани Вредни Клиенти, Поради Кинески Пролетниот Фестивал, Што ќе биде на одмор од Февруари 5ти до 28,

LS56375 шампањ свадба наметки бал чипка врати назад шарени чипка цвеќиња, венчаници облека де mariage вистинск

Ова е завршена фустан прилагодени и фотографирани од Роза Moda Сите права се задржани.Копирање или на дру

Брза Испорака на Пратката во рок од 10 работни дена по ред поставени Од компјутерските екрани имаат хром

Секси Бело Алинија Душо Beaded Чипка Свадба Фустани 2017 Формално Жените Долго Плус Големина Булчински Gown vest

во оригиналната слика.Треба купи petticoat.Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на продавачот

Меѓународни Купувачи? Ве Молиме Имајте Во Предвид : a : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучен

Други Барање : Експрес Дестинација Испорака Плаќање / KG Онлајн Песна Aremax ОАЕ,Саудиска Арабија,Оман,Катар

ЗабелешкаA : нема иста лисја во светот,Ние не може да гарантира облекува исто како на сликата, се Облекув

Обработка на Време 10 Работни Дена Проценува Време на Испорака ЕМС 57 Работни Дена DHL 35 Работни Дена ТНТ 35

Вашиот објект е со големина што го наредил, но не и одговара Фустани или облека која не одговара правилн

Ако фустан со Јакна или ракави,ве молиме да ни кажете други големини : 1).Арм Должина : _cm...

H&S БУЛЧИНСКИ Исклучување Рамо Чипка венчаница vestido де noiva Кратко Sleeve Булчински свадба gown Чипка евтини св

Ве молиме контактирајте со нас прво кога постои проблем со предмети кои сте ги добиле.Се врати и Политик

Тоа ќе биде околу 90% слична како на сликата Вие исто така може да испрати пораки до нас или разговор со на

Секси слонова коска Сирена Брод Вратот Beaded Чипка Свадба Фустани 2018 со Shawls Формално Жените Свадба Наметк

Scroll