Новак
НОЖ # H010676 Пониски Сечилото Elna 604E 614DE 624DSE 644 704E 704DEX Pfaff 4842

НОЖ H010676 Пониски Сечилото Elna 604E 614DE 624DSE 644 704E 704DEX Pfaff 4842

Достапност: Залиха
DEN 565.44


НОЖ # H010676 Пониски Сечилото Elna 604 E 614 DE 624 DSE 644 704 E 704 DEX Pfaff 4842
Ова е Нова Пониска Сечилото # H010676 која одговара на следните модели.
ELNA SERGER МОДЕЛИ - 604 E, 614 DE, 624 DSE, 644, 704 E, 704 DEX.
PFAFF SERGER МОДЕЛИ - 4842. бидејќи ние сме агент на кои Тајван фабричките и имаме голема количина,
значи имаме добра цена предност и нашите производи се поевтини
од оние копија pressers предвидено од страна на други добавувачи во Кина
Ние може да понуди речиси 650,000 различни машина за шиење делови и прибор ( со добар квалитет)
ако постојат некои објектот што сакате да ги купите, но не на нашата веб-страница ,се чувствуваат слободни да ја пратите e-mail на нас, ние ќе провери дали тоа е во парк и да ви одговори во рок од 3hours

Параметрите на стоката

Тип:
Комплет За Шиење
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
Шиење

Подобро ви се допаѓа

НОВА ПОНИСКА НОЖ ЗА BERNETTE FUNLOCK 004 ДЕЛ Не 50145403Ова е Нова Пониска Сечилото # 50145403 која одговара на следните м

Дел # : 282194 ОВОЈ ОГЛАС Е ЗА 1 BUC СЛАЈД ПЛОЧА ЗА ПЕЈАЧ 457

Дел # : 411180 ОВОЈ ОГЛАС Е ЗА 1 BUC НОГА LIFTER ПРАЧКА ЗА ПЕЈАЧ 457

Карактеристики : 1 Издржливи и практична2 Идеални алатки за домаќинка да сплетам,многу корисно за плетењ

Retail & трговија на Големо Мода Bling Bling Сончоглед Sunburst Цвет Зголемувачот лупа Monocle DIY Шиење Везана моден дод

Ние ќе ви даде најдобра цена Ви благодариме Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.Ако не сте за

Подигање Алатки Посебни Берач Пенкало, Молив за Кристал Монистра и Други Мали МонистраПакет : ShippmentБесп

Шопинг Водич Додади во кошничка > continue референци > View шопинг количка > Провери сите предмети > Купи сега >

A3 Пвц Сечење Мат двострано Авто Исцелување Сечење Одбор Ткаенина и Кожа Занает DIY Сечење Подлога Quilting До

Вез,Дијамант мозаик DIY 5 D Дијамант сликарство,Дијамант бод цртан филм Пинцети плоча Дијамант Везови Кри

Јас свечено изјавуваат : Сите делови од продажба на продавницата и околните додатоци, помошни опрема, ит

Име : DIY НожициМатеријал : Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки ЧеликЕвропски Стил Слива Ножици , DIY Игла Веш

Ние ќе ги провери сите производот пред испорака за вас Време на испорака : CPAM и CPAP ќе потрае околу 1525 рабо

Scroll