Новак
Вен Унисекс Рачно Насликани Чевли Прилагодено Дизајн Аниме Едно Парче Zoro Luffy Ниска Врвот Мажите на Жените Платно Чевли Роденден на Божиќ Подароци

Вен Унисекс Рачно Насликани Чевли Прилагодено Дизајн Аниме Едно Парче Zoro Luffy Ниска Врвот Мажите на Жените Платно Чевли Роденден

Достапност: Залиха
DEN 1784.00
DEN 2832.00

Во исто време, можете да се прилагодите уникатни чевли со било кој дизајн ви се допаѓа за да ја искажете вашата љубов кон другите. Еднаш мајка од Америка пишува ни е-маил за голема благодарност за чевли таа купи за неа 2 синови, таа се насмевна со солзи како момчиња биле луди за овие чевли и ја бакна кога го виде чевли.
Позитивни повратни информации ви носи дополнителни $5 Попуст за следните наредби од вас или вашите пријатели. Ние рефундирање на вашите пари или брод што другиот пар во правилна големина, по вратени чевли пристигнат. Се впие чевли со вода 2.
Воведувањето на производи
Рачно насликани чевли, исто така, е наречена Графити чевли.Миење на чевли со регуларни сапун или детергент
3. Во исто време, споделување на овие чевли на вашите социјални мрежи како facebook, twitter, google+, instagram, итн може да ви помогне да добиете уште 5% ПОПУСТ Попуст. Рачно насликани чевли тука се сите за својата посебност и индивидуалност. Исплакнете ги сапун или детергент далеку со бистра вода
4. Заврши
Вовед за да се перење рачно насликани чевли
1. Вен има повеќе од 4 години работно искуство во понудата рачно насликани чевли. Еден-на-еден клиент сервис службеници ќе ви одговори веднаш на секое прашање, ве молиме почекајте трпеливо кога нема брза одговор се должи на време заостануваат.
Рачно насликани чевли
Бели Чевли
Процесот На Сликата
Земете Кајгана чевли, како на пример :
1. Елаборат дизајн 4.
Го прилагодите вашиот чевли
Контакт и да понудат на своите идеи и фотографии од дизајнот, тогаш сликар ќе го наслика чевли, како сакате, постојат 5 бои за да го изберете :
Продавница Приказна
Добредојдовте на Вен, а Предводник на продавница на Рака Насликано платно чевли. Се нацрта скица 2. Ако ви се допаѓа чевли, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации кој чини помалку од една минута, ако не, контактирајте со нас слободно и ние ќе reslove проблемот побрзо.

Параметрите на стоката

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Вен
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Шаблон Тип:
Рака-Насликани
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Латекс
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
01
Обвивка Материјал:
Платно
Горниот Материјал:
Платно
Моден Елемент:
тотем
is_customized:
Yes
Вулканизирана Чевли:
Yes
Пета Тип:
Станот со
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)

Подобро ви се допаѓа

Се впие чевли со вода;2 На клиентите ќе бидете информирани за статусот од вас да се купи...

Материјал, изработка, уникатен дизајн и сите други детали на Вен чевли може да ви помогне да ги искажете

Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина Во исто време, научивме мно

Вен чевли е Унисекс.Воведувањето на ПроизводиРачно насликани чевли, исто така, е наречена Графити чевли

За Нас 01 Нашиот бренд е FORUDESIGNS,нашите основни и е Прилагодена на Вашиот Живот.(празници може да биде прод

Ние не сме одговорни за било товар на врати чевли во погрешна големина на која ќе се избира од страна на

Класичен чиста боја, едноставно појавувањеОригиналниот дизајн, личност изразувањеКина бренд, меѓунаро

Вен чевли е Унисекс.ПакувањеПревозот Повратни ИнформацииНие го прават нашите најдобри за да добиете ва

ПакувањеПревозот Повратни ИнформацииНие го прават нашите најдобри за да добиете вашето задоволство, и

Рачно насликани чевли се не само уметнички дела, но исто така и од практична употреба На Вен што се ориги

СОВЕТИБоја разлика може да биде предизвикана од различни монитори,светла и други фактори,конечната бој

Секој член на Wenartwork го сака животот, и животот е инспирација за нас да се создаде нов дизајн на чевли.Поз

Во исто време, споделување на овие чевли на вашите социјални мрежи како facebook, twitter, google+, instagram, итн може да

Бесплатен превозот услуга за dropshipping ќе биде зависи од нашите испорака метод : Екстензии.Добредојдовте н

05 За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.За Плаќање и Испорака 0

04 Додадете ни ја вашата омилена продавница листа,се повеќе се изненади и попуст Ние ќе се потрудиме да г

Scroll