Новак
На Одење Мртов Clementine Преглед Вер Т Кошула Момци Уникатен Camisetas Дома Носат Маица на одење мртви Лето маици

На Одење Мртов Clementine Преглед Вер Т Кошула Момци Уникатен Camisetas Дома Носат Маица на одење мртви Лето маици

Достапност: Залиха
DEN 369.00
DEN 527.52

ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас. Кога ќе се примени оваа itmes ќе нареди,во рок од 24 часа,ве молиме проверете го тоа внимателно. Повратни информации Mathod : ( ако ви се допаѓа производот .Ве молиме проверете следење на информации.Ако не се задоволни нашите производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации,ние guarrantee ние ќе се обидеме потрудиме да slove проблеми. Добредојдовте на мојата облека рај. Почитувани,ние ќе ја испрати на предмети во рамките 3-10 дена (во работни денови) по вашата исплата е примен
2. Добрата комуникација е нашата гаранција на трансакции, имате било какви прашања ве молиме да комуницирам со нас Пред да Купи 1,сликата можеме да го покаже е 100% Вистински Објект Фотографија . За Повратни Информации 1.(E-ПАКЕТ)
_________________________________________________________________________
1. Во принцип,ние ќе испрати овој предмети од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние, исто така, ќе им даде на вашиот 10off ПОПУСТ или подарок за вашата следна цел.Ако не се добие во превозот време или други прашања,ве молиме контактирајте со нас без двоумење. 3,големината може да има 2-3cm се разликува поради maunal мерење. Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме да остават вашиот долго позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди,ние ќе ви ги даде $1 $5 ПОПУСТ за вашата следна цел.Нормално, тоа трае 2-3 недели за да се САД и Европа,и 15-60 дена да Русија, и 30-90 дена да Бразил
3. ве молиме да ни даде 5 започнете со повратни информации . 2,Becasue текстилниот материјал, приказ и други фактори, може да доведе до сликите и физичко присуство нијанси,конечната боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стоки.

Параметрите на стоката

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
zlkoe
Стил:
Новина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Модални
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Кружни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
личност:
Графички Дизајн
т-маица стил:
Печатење на обрасци
Аниме:
Clementine Преглед Вер
Големина:
М-XXXL

Подобро ви се допаѓа

Ние брод за излез на стоката од страна на Ali Epress Стандард за Испорака , можете исто така да изберете DHL, EMS

Ако сакате да примате стока побрзо или повеќе од 2 KG, Можете да изберете Изразат EMS , екстра трошоците за П

00 елемент 2013 зима средендолг мода тенок големи крзно јака надолу грб запушен јакна женски outerwear промоци

Информација за производот : Asain Големина : S M L XL 2 XL 3 XL Боја : бела Ткаенина : Модални По продажба на услуги :

Информации За ПроизводотСостојба : 100% Сосема новБоја : Како што е прикажаноГолемина : S M L XL XXLЗа Плаќање1.

Жените Шупливи Од Т Кошула Транспарентен со Долги Ракави, Tshirt Секси Blusas Секојдневен Мрежа Tulles Види Прек

(Празник освен)Ве молиме изберете еден од превозот услуга сакате : 1.Дозволете ни да ви препорачуваме гол

Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потр

Тоа е помала 2 или 3 големина од НАС и Еврото.Ако ви се расчленува со нашите предмети, ве Молиме да ја иско

Информации За ПроизводотСостојба : 100% Сосема новБоја : Како што е прикажаноГолемина : S M L XL XXL XXXLЗа Плаќањ

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Затоа вашиот позитивен фидбек од

Scroll