Новак
1PC КОРИСТИ ПОТПИРАЊЕ ЕЛЕКТРИЧНИ 0-60007-2

1PC КОРИСТИ ПОТПИРАЊЕ ЕЛЕКТРИЧНИ 0-60007-2

Достапност: Залиха
DEN 23400.00

Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ да не контактирате АКО имате било какви прашања или потреби од Ali Express порака
Ви Благодариме!. Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод од EMS,тогаш ние ќе го избере DHL ИЛИ UPS ИЛИ fedex ,Pls оставете го вашиот телефонски број за нас. Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните периоди на работа во одредена. Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса. Неплатени аукција победниците ќе бидат изгубени по 21 дена.
Слики на вистинската точка , обезбедување на квалитет , и ние не треба да се пропушти
! !
100% Тестирани Пред Превозот. Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 1-2 работни дена по добивање на вашата исплата. Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.
Повратни Информации Политика :
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок. Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена.
Политика На Враќање :
1. Ние прифаќаме Зачувам (alipay сметка) и Т/Т
2. Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ние ќе се обидеме наш најдобро да се направи сте задоволни!
3.
Превозот :
1. Купувачот е под обврска ако (во случај) објектот е одговорен за вашата земја царинските давачки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот

Превозот : 1 ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.Повратни Информации Политика : 1 Прев

Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 12 работни дена по добивање на вашата испл

Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ни

Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод

Нов Монитор за Багер EC140 B EC140 BLC Бесплатен ПревозотWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Бренд : Нови cid)Тип : След

Кина LX H20RS1 ГрејачAC220 240 VOLTS50 / 60 HZ2.0 KW 9.0 засилувачи1.5" ВОДОВОД КОНЕКЦИЈА (48.5 mm)Оваа грејач се користи во топ

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Вкупна Должина 17.8 cm Ширина 3.3 cm Терминали 2.7 см, Освен Енергија 3kw Доаѓа со нови пломби, ореви Одговара на

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!ДОБРЕДОЈДОВТЕ да н

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.**Купувачи ве молиме имајте во п

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.Политика На Враќање : 1 Ни

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Клиентите за купување Забелешки : Почитувани купувачи здраво ви благодариме за вашата поддршка на наша

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Scroll