Новак
Преносни Ophthalmosocpe Retinoscope Сет

Преносни Ophthalmosocpe Retinoscope Сет

Достапност: Залиха
DEN 28752.00

Ако не може да се поправи, ние ќе го промени нови една за вас, и наполнете ги сите трошоци.
Сигурен, постојано автоматско безбедно полнење за Li-ion батерија се справува. Најмногу време не треба испрати ја враќам и твојата проектор за поправка, ние ќе испрати резервни делови и испрати видео на вас да ви учат како да поправка на тоа.
Моќен, светло сијалица обезбедува лесно препознавање на neutralisation
100% Dustproof Домување Одржување-без операција
Технички податоци :
Најниска позиција дава различни зрак
највисоката позиција се фокусира на редеа на оддалеченост од околу 25 цм во предниот дел на retinoscope
Батеријата Работи Време : 3. Со цел да се обезбеди да ја прими стоката со плаќање на ниски даноци, ние ќе прогласи стоки како "Примерок" на пониска вредност. Одбие пратката ако стоката се изгубени или скршени. Отфрли пакетот ако телесната тежина е очигледно разликата.Преносни Ophthalmosocpe Retinoscope Сет
Карактеристики :
Таа има посебна контрола за редеа ширина и редеа ротација.
Услуга :
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Гаранција :
Имаме резервни делови за сите предмети, во рамките на гаранцијата време, ако вашиот објект одеднаш, нема да работи, прво, ќе се обезбеди фотографии и видео ни да се провери во што е проблемот на вашиот лцд проектор, а потоа ние ќе ви ги даде решение во рок од 3 работни дена, ветување 100% слободен ги реши вашите проблеми. Ви благодариме за вашата цел и Среќен Шопинг. Плаќање
Може да направи плаќање преку Кредитна Картичка од страна на Ali Express Зачувам. Ако печат е скршен, tampered со или отстранат, или пакет скршени; ве молиме отворете парцела да се провери внатрешноста содржината во присуство на испорака луѓе.
Царинските давачки и брокерски провизии може да биде можно за некои земји.

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
465-1332
Употреба:
Ophthalmosocpe Retinoscope Сет
квалитет:
CE&ISO
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)

Подобро ви се допаѓа

силиконски стомак 810 месецВклучувајќи : стомакотColro : боја на каросеријатаГолемина : 36*26*8cmМесец : 8~10 месе

Ви благодариме!!!ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич , 100% Задов

полицијата костимполицијата костим со ткаенината ,botton,фустан половината cincherЗабелешка : ние направи бе

силиконски стомак 810 месец БлизнациВклучувајќи : стомакотColro : боја на каросеријата и бела бојаГолемина

Обично, вашиот парцела може да 2060 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне од страна aliexpress стандард на

силиконски стомак 67 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата Големина : 35*26*6cm Молци : 6~7 мес

Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.Ако у не се задоволни со предмети у ord

ПревозотНие сме превозот Бесплатно преку e Packet Кина(за НАС ,русија и Украина купувачите) и aliexpress стандар

бесплатен превозот плус големина Секси Pirate костими,жените ноќта на Вештерките Костим со капа S2 XLS2 XL во а

силиконски стомак 810 месецВклучувајќи : стомакотColro : боја на каросеријата Големина : 36*26*7cm Месец : 8~10 мес

Обично, вашиот парцела може да 2060 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне од страна aliexpress стандард на

Опис : го Претвора автомобил стерео звучник излези да РКА излези.Овозможува додавање на засилувачи за п

силиконски стомак 67 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела Големина : 25*25.5*5.7 cm Мол

тоа нема отстапување од 15 cm.Големина маса не е точна.Тоа треба 510days или повеќе на вашите таму...

ПревозотНие сме превозот Бесплатно преку e Packet Кина(за НАС ,русија и Украина купувачите) и aliexpress стандар

Луксузна Вистинска Кожа Флип Случај за LG P705(OptimL7) Со Магнетни Затворање Бесплатен Превозот САД$ 10 За тоа

Се Враќа РокВо случај да сте го добиле дефект на објект или погрешен објект,pls контактирајте со нас побр

Ако сакате, други превозот методи се на располагање за дополнителни трошоци,како што се DHL,UPSот,ТНТ,EMS,Fed Ex

Ние брод од понеделник до петок, со исклучок на празници.тоа нема отстапување од 15 cm ве молиме почекајте

8см * Забелешка : мерење на големина на различни, или имаат 24cm грешка, разумен опсегАко имате прашања во в

силиконски стомак 45 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела боја (ве молиме оставе

Scroll