Новак
Златна panno,Везана,Везови,DIY портрет Сликарство,Крстот бод,колекции,14ct татко и син Крст-бод,Сетови За Embroider

Златна panno,Везана,Везови,DIY портрет Сликарство,Крстот бод,колекции,14ct татко и син Крст-бод,Сетови За Embroider

Достапност: Залиха
DEN 192.00
DEN 348.00


Ова е крстот бод
Бода : 105w x 105h
Големина на слика : 24.2 x 34.6 cm(11 CT) 19.1x27.2cm(14 CT)
Големина на платно : ненамерно самоповредување, додека 28.2 x 38.6 cm(11 CT) 23.1x31.2cm(14 CT)
Боја (Embroidering ткаенина) : Бела
Answer : ___________________________ Note :
1. (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод.
2. (11 CT) ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод.
3.Моделот е отпечатена на платно (11 CT печатени) ,па пред завршувањето крои,на платно не може да го допре водата ,
инаку печатени дел ќе исчезне.
4.По завршувањето на крои,да се стави на платно во вода за половина час,а потоа да се исуши,а потоа ќе може да направи рамка за тоа.
Имаме 11 CT печатени во собата и 14 CT бело платно поставено,па ве молиме изберете еден ви треба
податоци за повикување само точни податоци во согласност со производот што сте го добиле

Параметрите на стоката

Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Бренд Име:
Златна Panno
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
пластична кеса
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
љубовта на отецот
11CT Големина:
24.2 x 34.6 cm
14CT Големина:
19.1x27.2cm

Подобро ви се допаѓа

Виножито Мајмун Дома Декор Кинески Смета Крстот Бод Модели Колекции Везови Крст Поставен DIY Поставите В

На снежен човек со Птица Модел се Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT животни КрстБод Комплет рачно изработени Дома

• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели Ве молиме љубезно остатокот увери.2

На Птичји Кафез и Teapot Diy DMC Везови Везана Поставува Отпечатена На Платно 11 Ct Везови Конец Дома Декорација

Ние исто така, обезбеди 12месечно бесплатно одржување Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одби

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво

Слики и опис се само за референца, ве молиме во вид преовладува (11 CT) ве Молиме да користите 3 насоки теми

Везана, Hydrangeas (5) Цвет Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстбод за Полнење на големо Сет за Везови Бод Слободен Бро

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

2) Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, pls ни остави позитивен фидбек.• Ултра јасно професи

Ние исто така, обезбеди 12месечно бесплатно одржување Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со л

100% точни печатени ткаенини(11 CT ) и бело платно (14 CT) Употреба растворливи заштита на животната средина ма

Џунгла Карневал Дома Декор Остатокот Соба Крстот Бод Везови Крст Поставен Кинески Смета Крстот Бод Мод

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите Кога ќе нарачате, ве молиме избере

Hydrangeas(5) Цветни Дезени Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставува Кинески Крстбод Колекции Везови Веза

Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 40 д

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за

100% точни печатени ткаенини(11 CT ) и бело платно (14 CT) Употреба растворливи заштита на животната средина ма

100% еколошки памук.Тоа, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите ...

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите Ние нема да наплата на превозот об

1930330101535649 Нови и Топли парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Радост не

Моделот е отпечатен на памук , вие само треба да dew како линии, а потоа можете полесно да го заврши на крст

Scroll