Новак
FKR-300A Рачни Минливи термички Менгеме Пластична Кеса Sealer Plier Запечатување Машина за 300мм

FKR-300A Рачни Минливи термички Менгеме Пластична Кеса Sealer Plier Запечатување Машина за 300мм

Достапност: Залиха
DEN 12312.00
DEN 12960.00


Добредојдовте на Jamin е продавница
Ако имате било какви прашања или потреби, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Ви благодариме.
Внимание : увоз даночни не е вклучена во плаќањето. Купувачот е одговорен за увоз доход.
FKR-300 A Рачни Минливи термички Менгеме Sealer
Овој вид на рака менгеме запечатување машина се користи главно за голем пакување кои не е лесно да се движите и тешки пластични кеси запечатување.
Пренослив, лесен, лесен за ракување, добра запечатување ефект
Тоа е широко се користат во алуминиумска фолија, композитни филм и други запечатување пакување.
Технички Спецификации
Модел FKR-300 A Напон 110 V 60 Hz/220 V 50 Hz Моќност 650 W Запечатување Должина 300мм Запечатување Ширина 5mm Соодветна дебелина 0.1-0.6 mm Димензии 60 х 32 х 20 cm Тежина од 8 кг
Answer : ___________________________ Note : напон е задолжително, ве молиме да ни оставите порака, за напон што би сакале да се избере по вашата нарачка

Параметрите на стоката

Тип:
Други

Подобро ви се допаѓа

ДАНWBEPG Работ позиција за контрола на вебводич систем за slitting машина , Не ткиво ткаенина машинаДАНWBEPG Раб

1,Epacket бесплатен превозотЕвропа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,Ирска, Португали

Дел име : возење окноДел број : TE300.39101

start Isv Module Wrap7157end Isv Module Wrap7157start Isv Module Wrap7013end Isv Module Wrap7013Една дупка графит мувла ,crucible,резервоар,Ingot калап за

ЗАБЕЛЕШКААко не сте електронски инженер ве молиме да се купи со претпазливост!!Ако не работат ве моли

KLD28 A 5 E4 5pcs / многу Магнетни експлозијадоказ pushbutton switch IP65 220v магнетни стартер електромагнетни прекинува

5 mmВистински слики : TH765N Xinje 7 инчен Екран на Допир / HMI НовиПостојат многу продавници,зошто можете да избе

ЦИЛИНДАР СОБРАНИЕТО КОЛ 32МИЛИМЕТРИ F СВОЈАТА ZENOAH KASEI KS360 KS375 & КИНЕСКИ 1 E32 F / 32 F 2300 2310 2 STROKE МОТОРИ BRUSHCUTTER HEAD

Основна спецификација : demension : 215*215 mm напон : 24 V Моќ : 120 W Посебна цел според вашите барања е можно, ве моли

Карактеристики : Сите нови , нема потреба да се процес,може да се користи директно.Сечење со Професиона

Јапонија ZKB2.5 XN Protrudent вратило тип Магнетни Прав КочницаМагнетното прав Кочница е составен од активните

2 мм◆ Работна температура : 190205 степени◆ Моќ отстапување : ◆ доведе жица затегнувачка цврстина : > 5 N◆ Ле

На пример : сателити, вселенски летала и авиони инструменти како што се простории и опрема, кои се корист

Ние ќе производство за вас и ние ќе ви обезбеди најдобра цена.Основна спецификација : demension : 36*18 mm напон :

Карактеристики : 100% Сосема Нов Висока цврстина, добри еластичноста, и не е лесно да се деформира...

3 вакуум греење и печење поле., да се стабилизира работна температура на optoelectronic devices 4 автомобил масло та

Примена опсег : 1 научна анализа инструменти, како што се : за коефициент коефициент на топлинска спровод

Примена опсег : 1 научна анализа инструменти, како што се : за коефициент коефициент на топлинска спровод

CARBURETOR УСОГЛАСУВАЊЕ АЛАТКА ЗА ПОСТАВУВАЊЕ 4 ПАРЧИЊА КОМПЛЕТ ПИЛА ТРЕВА ТРИМЕР BRUSHCUTTER ХИДРАТИ CARBURETTOR ЗАВР

Scroll