Новак
2017 Вистинска Директна Продажба 10pcs/многу Фабрика Outets Метал 20mm*9mm*6mm Дијамант Тока Arching Свадба Diy Косата Додаток

2017 Вистинска Директна Продажба 10pcs/многу Фабрика Outets Метал 20mm*9mm*6mm Дијамант Тока Arching Свадба Diy Косата Додаток

Достапност: Залиха
DEN 157.44

Слободни : 1. Pls се направи исплата во рок од 5dias по ленс, за да може да се подготви стоки и испрати како е можно поскоро. Точна адреса детали и телефонскиот број на располагање се потребни за транспорт на капка цел.
Фабриката Outets Метал 20mm*9mm*6mm дијамант Тока Arching Свадба Diy Косата додаток
Тип На Производ : Rhinestones Токи
Декември oration : Дијаманти/Rhinestones
Функција : Трајни/ Сјајна
Техника : Сребро Позлата
Материјал : Метал
Големина : 20mm*9mm*6mm
Употреба : Diy Свадба Коса Додаток
Метал Тип : Месинг
Токи Тип : Flatback
Modle Број : A066
Материјал : Дијамант/Метал/Rhinestones
Количина;10 Pcs /МНОГУ
Ние сме добро познати растителни во Провинцијата Жеџијанг во Кина повеќе од десет - годишниот тргување искуство за сите видови на додатоци на rhinestones, сега да го следат трендот на започнете бизнис на онлајн продавница, продажба на клиенти од целиот свет со трговија на големо цена на висок квалитет на производите. Пакување : Сите производи се добро спакувани за да се спречи оштетување за време на транспортот.

Параметрите на стоката

Големина:
SILVER, GOLD, Mix Color
Тип На Производ:
Токи
Бренд Име:
ZMASEY
Употреба:
Облека,Чевли,Ремени,Торби
Тока Тип:
Прстени
Број На Модел На:
a066
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Декорација:
Rhinestones
Функција:
сјајна
Метал Тип:
Дувачкиот
Големина:
20mm*9mm*6mm

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте во мојата продавницаИме : Супер Кул 3 D Сребро Празно Метал Појас Тока Погоден 3.8 cm4cm Ширина

КлёпкиКрзно долго токи е направен од висок бакар и висок квалитет на кристал На Кристал е "" ниво и чиста

10pcs Симпатична Кристал Копчиња , добра шиење копчиња Со Дупки, можете да го користите pin оди покрај тоа шт

5 Pcs Мешани Бои DIY Чанта Пластична Кеса Спојки Лак Рамка Бакнеж Clasps Тока Чанта Справи со 16x8.5cmСостојба 100% Н

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично се користи како разубавувањето, погоден за в

Добредојдовте на нашата продавницаИме : Гроздобер Возач на Камион Мажите Појас Тока 89*70mm Сребрен САД Ме

Каубој До Коњ Западниот Појас ТокаБесплатен превозот во светот!

Овална Тор и Чекан На Темно Светот Филм Марвел Стрип Сина Завршен Појас Тока

Појас ТокаМатеријал : БакарБоја : БронзениШирина : Внатрешна ширина 4.0 cm, се применуваат 3.73.9 MM појас

10pcs pack 2 инчен Три Планирам прилагоди ТОКА цинк легура Три Бар Лизгачот за пет јака торба чанта коњ килим

Wes Buck Бренд Риба Форма Орел Шема Каубои Појас Тока Со Метален Ремен Главата Жена Човек Фармерки Накит До

Материјал : Високо квалитетен стакло, кристал, сребро позлатен месингКристал Тока Покана Лизгачот На Ле

Промет на големо со бесплатен превозот 12mm Широк златна антички рѓа позлата обоени појас тока,торба токи

Багер Оператор Појас ТокаБесплатен превозот во светот!

5 cm Боја : Бронзени,Сребро 1lot = 20pcs Употреба : Совршен за Чанта одлуки Пред да нарачате ве молиме контакти

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба,

Добредојдовте на нашата продавницаИме : Шупливи Надвор Крило Черепот Маска Појас Тока 3 D Каубој Појас Т

Добредојдовте на нашата продавницаИме : Сребрени Крила Черепот Појас Тока Маж и Жена Мода Фармерки Поја

Добредојдовте на нашата продавницаИме : Бесплатен Превозот 3 D Крстот Черепот Појас Тока Со Антички Среб

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте saticfied со од објекти и услуги.Плаќање

Плаќање1 Ви благодарам многу! Откако ги добивме се врати стоката, ние им даде на вашиот целосна наплата...

5pcs пак лесна солидна месинг D ПРСТЕН 11 / 6 " античкиот тока hoof облик за чанта кученце торба чанта коњ килим

3pcs пакет СОЛИДНА МЕСИНГ лист шарм 70mm долго 15mm широк за кожа занает keychain diy pendantматеријал : цврсти месингб

Сложена Keltic Круг Јазол Појас ТокаБесплатен превозот во светот!

Топла продажба на Шарени Копче Синџир Торба Accessories Ice Свила Tassel Pompom Автомобил Keychain Чанта Копче Прстен 100%

Scroll