Новак
бесплатен превозот 20 компјутери Мода делфин ѓердан детелина позлатен фабрика цена детелина накит

бесплатен превозот 20 компјутери Мода делфин ѓердан детелина позлатен фабрика цена детелина накит

Достапност: Залиха
DEN 756.00
DEN 1007.52

Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на штета.
Abuot НАС : јас сум кинески продавачот во кина,и имам една продавница во Yiwu. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Сепак, ве молиме контактирајте со нас ако инсистираме да прими предмети со погрешна боја, ние ќе се обезбеди брз одговор и решение. Ако имате било незадоволство со нашите производи откако ќе ја добиете, ве молам само да бидат слободни да контакт во рок од 7 дена, може да се обезбеди бесплатна замена или враќање на средствата. плаќање треба да се примени во рок од 1-3 дена од крајниот рок. Надоместокот ќе се изврши откако предмети се враќа назад во оригиналната состојба.
Доколку плаќањето е надвор од $ 150 , ние ќе брод парцела бесплатно преку EMS ( 3-7 дена) и подарок. Ако објектите се оштетени или загубени кога се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, ние не ќе ја плати купувачот целосно враќање на средствата.
Боја Несовпаѓање :
Мала разлика во бојата може да биде cuased од некои причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,позадина,итн. Наплата е последната аукција цена минус Aliexpress одбивање на трошок (бизнис комисија).кина,и многу странецот како мој предмети,па јас се отвори продавница во aliexpress,и сега мојата ќерка не aliexpress услуги на клиентите,надеваме дека секој еден може да има среќен пат во aliexpress. Ве молиме имајте предвид дека купувачите треба да се обезбеди предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Политика За Наплата :
100% Гаранција . Ако ви се допаѓа мојот предмети и сакате да се купи повеќе ,pls e-mail за мене , тогаш јас ќе ви даде добар попуст и подароци .
превозот информации :
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail .

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Кул
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
YQTDMY
Материјал:
Смола
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
50cm
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Pendant
Метали Тип:
no

Подобро ви се допаѓа

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

Олово, кадмиум и никел слободни Симулирани Сафир,Ruby,Тиркизна,смарагд Обоени Направени со беспрекорна А

Детали за производот : 1)ве Молиме да ни кажете грб врежани информации,И ве молиме изберете врежани стил

Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја о

нив и за нас.4 Нашата компанија се наоѓа во Qingdao,во Кина.Тоа е за 10 минути за да Лиу Тинг аеродром.Услугата

Големина : веригата е 68cm,на pendant е 3.5*3.5 смТежина : 19g / pcМатеријал : алуминиумски,кристал

за олово и никел слободни2.3Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор Постојат многу извонредн

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната Ние ќе се обидем

20pc / многу Moana Ѓердан Смола накит Сина pendant Девојки Женска Ѓердани Pendant накит Ткаење Метод Враќање на Анти

Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.Тоа може да

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Детали за производот : 1)Грб зборови се врежани 2)Материјал : Вистински Злато Позлата;Nickle&Доведе Слободни

производ деталиЗа Производи Квалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од с

Ако производната нема проблем ,ние ќе заврши на нив на времеКако да се цел?1.Тука е најголемата производс

Ние продаваме Тибетански Сребро Монистра и Шарм, се Вклопува Шарм Стил Монистра, Lampwork Стаклени Монистра

Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака ние ќе ви одговори

Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

Здраво драги сите,Колку сте,многу мило што може да дојде тука .Секој пат кога ќе ја посетите тоа е нашата

2140886578237649 кучиња парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар

Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,ве молиме да се раз

Како да се цел?1 Испрати нашето производство БР.Ние ќе се направи некои потврди smple за вас, тогаш испрати

99 / многу многупарчиња / многу100 PCs Гроздобер Сребро Глеѓ Жолта Исплашен Израз Шарм Приврзоци 19*22mm Одгов

Посакуваме пријатно купување!Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.Превозо

Scroll