Новак
К. Ј. Д. Т. R. S. N. Рачни Термометар 7500 DataLogging Капацитет TES1315

К. Ј. Д. Т. R. S. N. Рачни Термометар 7500 DataLogging Капацитет TES1315

Достапност: Залиха
DEN 10197.00
DEN 10848.00

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Многу точни термометар со thermocouple K, J, E, T, R, S, N тип.Двоен влез функција T1/T2 температура на екранот.Назад-Светло LCD дисплеј.7500 Data Logging капацитет. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Се истакна : купувачот во Бразил / Аргентина , Мора да бидат обезбедени од CNPJ (CPF) /ДДВ Бр. (Освен некои земји и APO/FPO). Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, и Т/Т. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. (TES-1316)
3.C /F / К Корисник-Селективни.MAX/МИН со текот на ВРЕМЕТО, MAX-MIN AVG), HOLD функција. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Предупредување beeper со HI/LO амбиент. Рачни Термометар 7500 Data Logging Капацитет
Карактеристики :
1. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
.
Детали :
-
1. Тоа'll само да ви треба 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. кога цел за нас, За руските купувачи, треба да се понуди На Целосното Име на примачот, освен, ако компанијата име не е на располагање и само за лични бизнис, пратката ќе биде мораше да се испорача со ЕМС САМО во Русија. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ви благодариме за разбирањето!
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Параметрите на стоката

Дисплеј Тип:
Дигитални
Бренд Име:
Tes
Употреба:
Индустриски
Теорија:
Thermocouple Термометар
Стил:
Стои Станица
Големина На Дисплеј:
2.0 - 3.9 Инчи
Број На Модел На:
TES1315
Макс Мерење На Температурата:
120°C & Над
Моќност Тип:
AAA Батерија
Сензор:
K. J. T. E. R. S. N. Термометар
1:
7500 DataLogging капацитет
2:
Предупредување beeper со HI/LO поставување

Подобро ви се допаѓа

со DHL fedex ПРОЗОРЦИ 100pcs / многу Дигитални LCD Hygrometer Температура Влажност Метар Термометар 50~70 C 10%~99%RHние ќе г

Инструмент Моќ 160 V320 V.Аларм : 7 видови на аларм, тип, и може слободно да се конфигурираат.Ако добиете стоки

Пакет се вклучени : 1x ПИД Дигитални Температура Контролер 1x1m thermocouple КМ easuring точност : ±0.5%FSЛаднокрај надо

100% сосема нов и висок квалитетМерен Опсег : 50°C — + 300°C ( 58°F— +572°F)Температурата точност : ±1°C / °FМеморија

Здраво Драги Сите добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Влезни сигнали може слободно да се конфигурираат.Голема бучава имунитет.Тајмер : вграденво максимум 100

Тоа дава 2 аларм Особено погоден инвертер систем.5 FS + 1 зборотЗемање период : 0.Купувачот е одговорен за би

ВоведНеделен промет дигитални програмирање термостат со LCD екран, кој има 6настан секојдневно Прирачни

Голема бучава имунитет Ако ги локалните обичаи се задржи стоката Особено погоден машина индустрија кон

Топло Препорачувам2 Метри NTC 10 K Тема Термостат Сонда 6 Купи со доверба Ако не сте задоволни кога ќе го доб

Здраво Драги Сите добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

12 VDC / AC 30 A Дигитални Влажност Контролер Регулаторот Чувствителни Прекинувач со Dehumidification HumidificationКаракт

Најголемата 32700 податоци може да се чуваат2.6 VНа животниот век на батеријата : 1 годинаСистем платформа : W

·Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни email веднаш Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и

10pcs Автомобил електронски види auto clock температура метар автомобил термометар светлечки LED дисплеј Штеке

Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност наплаќа од вашата земја Се надеваме дека може да

Два работа на владата switchover : (програмабилни, не програмабилни ) 5.Истражувања, се прикаже и да го постави

30pcs / многу страна на курирската служба dhl fedex Водоотпорен Дигитален Ѕид Туш Часовник Температура Влажно

Здраво Драги Сите добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 2472 часа по исплата потврда освен празник.2.Ние

3 M CU50 7*70mm Водоотпорен Тип Температурна Сонда Сензор Термички ОтпорКарактеристики : Модел : CU50Температур

За нас· Добредојдовте на нашата продавница мал соларен панел ( 1 единица)6) Правец на ветер сензор (1 едини

Јас .Име : К Панел thermocouple Конектор Женски жолта БојаМини SnapIn Панел Приклучоци ТЦ КонекториII...

Scroll