Новак
20pcs/ Антички Сребрен позлатен 10 x 18mm Пијат Мене Шарм Пијат Мене Приврзоци

20pcs/ Антички Сребрен позлатен 10 x 18mm Пијат Мене Шарм Пијат Мене Приврзоци

Достапност: Залиха
DEN 134.00
DEN 157.92


Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.com
UPS-от
За 3-5 дена
www. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Само треба на слики и примероци. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Големина : 10*18mm
Материјал : Цинк Легура
боја : Антички сребрен
Количина : 20pcs/
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи". Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
NUMBERFIVE
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
како Слика
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Подобро ви се допаѓа

бесплатен превозот 30мм силни магнетни круг стакло locket за лебдечки шарм љубов забелешка keepsake божиќ пода

Најлон Tassel Голема Pendant Украси, Мешана БојаГолемина : за 11mm широк, 70~74mm долго, дупка : 4mm.(бродови од сад не м

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

4Хонгконг Пост (за мали цел) Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, дека може да се вр

Камен Големина : 22 mm*14mm*5mmБоја : Опал бојаМатеријал : Опал каменMOQ : 50 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммУживајте

Ако ви се допаѓа Кинеската култура, ве молиме да не ја пропуштајте оваа точка.Доколку ви се допаѓа нашат

Добредојдовте на нашата продавницаDruzy Мода Виножито 7 Реики Природен Камен Монистра Синџир Хексагоналн

Опис : Мешани бои камен крофна привезоци во различни големини;Камења вообичаено вклучува : роза кварц, к

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина

(Ако сакате да назначен ни на вашиот трета страна, ние можеме да брод на товар на вашиот клиент директно

Druzy Мода бесплатен превозот голема количина мешани бои љубов срцето шарм Природни кристал pendant За накит

Опис : Процес : рачно изработени Стил : Multicolor Чакра Природен Камен Pendant Ѓердан Occation : Christams подарок за Дено

Опис : Стил : Природен Камен Був Pendant слободни сребрени синџири Ѓердан Occation : Christams подарок за Денот на Вљу

Ако имате било какви прашања во врска со мојата предмети, ве молиме Email на нас, Ние ќе ви одговори што е мо

2примерок, ќе биде испратен од Кина, Хонгконг пост.Постојат многу видови на квалитет на пазарот.Тоа обич

Добредојдовте На Нашата Продавница925 Фунта Сребрен Накит Сосема Нов Како СликиОпис : Pendant ( не вклучувај

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Тоа обичн

политика на враќање : Ако објектот не е компатибилен или оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена...

5 инчи во мерењето.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во деталн

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ва

За ПроизводотАманда Накит се Nickle & Доведе Слободни Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната

Полиестер Tassel Pendant Украси, Мешана БојаГолемина : околу 5mm широк, 37~43mm долго, за 200pcs / торба.(бродови од сад н

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

5cm9cm долгоБоја : FuschiaКоличина : микс форма 10pcsДруги Жешки Druzy Приврзоци&КонекториЖDP07 Пурпурна Аметист Druzy

Купувачот одговара за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности Ние ќе рефундирање на парит

Scroll