Новак
нови стилови 10pcs/многу harman/kardon Hi-Fi аудио Звучници Говорникот 3D Алуминиум Значка Амблем стерео налепница 44x5mm

нови стилови 10pcs/многу harman/kardon Hi-Fi аудио Звучници Говорникот 3D Алуминиум Значка Амблем стерео налепница 44x5mm

Достапност: Залиха
DEN 201.60


Опис : harman/kardon автомобил аудио етикета Големина : harman/kardon е 44x5mm,SE BO е 52x8mm. Стил : harman/kardon,SE BO,може да се меша. Материјал : алуминиум двојна лента на грбот Забелешка : Ако сакате да видите слика на БО SE со налепница,можете да ме прашате. Пакет се вклучени : 10x harman/kardon или BO SE автомобил аудио етикета Карактеристики : Сосема нов и Unuse. 3 D дизајн, одличен квалитет, rustproof и водоотпорен,никогаш нема да избледи Лесна инсталација, само селотејп е наведен на задната страна на Значка. Чистење на автомобил површината пред лепење тоа.

Параметрите на стоката

Материјал:
Алуминиум
Налепница Сместување:
Suite За Полнење,Вратата Внатрешни Работи
За:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ
Објектот Должина:
4.4cm
Објектот Ширина:
0.5cm

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет Лесно да се држи Самолепило, лесно за декорација на автомоб

Повеќе информации за производот може да кликнете на:ИМАЈТЕ на ум!1:Со цел да се олесни едни со други ,,

Со налепница лесно да се инсталира.Инсталација СоветиОдберете фиксна локација, чиста, не може да има тр

ви благодариме за вашето разбирање.Одговара За BUICK GL8 за BYD S6 за MG7 Автомобил Вратата Затка Заштита Покрие

Карбонски Влакна Опрема панел чаша носителот врата се справи со воланот на воздухот се пропустливи Дек

Сосема Нов Автомобил За Внатрешни Центар Конзола Промена На Бојата На Карбонски Влакна Калапи Налепниц

Ние Сме Професионални Производителот за МиниИзберете од страна на Модел1pc Унијата Џек Авто Автомобил Т

Име : Навигација за Заштита на Филмски Материјал : Стакло Пакет : 1 сет опис на Производот : 1.Со користење

Како да се вратат? 1 Како да се песна? Ние ќе им понуди на превозот број за вас, откако ќе го испрати предме

Висок Квалитет Tonlinker Покрие Случај Налепница За KIA К2 РИО 201116 Автомобил Стил 46 компјутери нерѓосувачки Ч

Име : Навигација за Заштита на Филмски Материјал : Стакло Пакет : 1 сет опис на Производот : 1.Со користење

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

Автомобил Внатрешни Додатоци за клима Уред за Контрола на AC Панел Декорација Рамка Налепница Оркестаро

Сосема Нов Автомобил за Внатрешни Центар Конзола Промена на Бојата на Карбонски Влакна Калапи Налепниц

Precut Лекување Автомобил Внатрешни Работи Гребнатини Спречи Јасна Боја Заштита Филм Комплет Градник Да в

Име : Навигација за Заштита на Филмски Материјал : Стакло Пакет : 1 сет опис на Производот : 1.Со користење

Име : Навигација за Заштита на Филмски Материјал : Стакло Пакет : 1 сет опис на Производот : 1.Со користење

Име : Навигација за Заштита на Филмски Материјал : Стакло Пакет : 1 сет опис на Производот : 1.Со користење

Име : Навигација за Заштита на Филмски Материјал : Стакло Пакет : 1 сет опис на Производот : 1.Со користење

Бренд Име : : QCBXYYXH Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум, Тоа е лесно да инсталирате без алатки Пакет : 1pc

Име : Навигација за Заштита на Филмски Материјал : Стакло Пакет : 1 сет опис на Производот : 1.Со користење

Precut Лекување Автомобил Внатрешни Работи Гребнатини Спречи Јасна Боја Заштита Филм Комплет Градник Да в

Име : Навигација за Заштита на Филмски Материјал : Стакло Пакет : 1 сет опис на Производот : 1.Со користење

Airspeed 1 парче вистински карбонски влакна Мотор Копчето Start покритие за Мерцедес Бенц C GLC W205 X253 C63 црвено цр

Име : Навигација за Заштита на Филмски Материјал : Стакло Пакет : 1 сет опис на Производот : 1.Со користење

Со налепница лесно да се инсталира.Инсталација СоветиОдберете фиксна локација, чиста, не може да има тр

Scroll