Новак
62881C ISL62881CHRTZ 62881CHRTZ ( 10 парчиња/многу) Бесплатен превозот НОВИ ОРИГИНАЛНИ QFN-28 Компјутерски Чип & IC

62881C ISL62881CHRTZ 62881CHRTZ ( 10 парчиња/многу) Бесплатен превозот НОВИ ОРИГИНАЛНИ QFN-28 Компјутерски Чип & IC

Достапност: Залиха
DEN 354.24


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

Параметрите на стоката

Температурата На Работа:
Internationa Стандард
Напон:
Internationa Стандард
Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
MUERYGAR
Број На Модел На:
ISL6288C1HRTZ
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Моќ Дисипација:
Internationa Стандард
Состојба:
Нови

Подобро ви се допаѓа

Pembeli bertanggung jawab untuk biaya pengiriman produk јанг dikeluarkan pengiriman kembali Kami biasanya mengirimkan paket oleh cina surat пос udara или хонгконг пос ud

71557 Заби M3 Се Водат 6 Вкупна Должина 83 Телескопски Антена / Телескопски Антена / Вратоврска Антена

Овој модул им припаѓа на автоматско чекор надолу за напојување, влезниот напон е под, над, еднаква на изл

RTD2136 S 6mm*6mm QFN48

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин п

Нашите Канцеларии и складиштаРок на услугитеИспоракаЗа плаќањеМожете да направи плаќање преку горена

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетАлуслучај, прекрасна & убави и силни случај / куќиште за М

RTL8211 B QFN64

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

Заедничката Напон Податоци Тест Зголеми Ефикасноста : 5.0 V за 12 V / 1А ефикасност 86.3% 7.4 V за 12 V / 1А ефикаснос

Ако вашата цел е затворена поради безбедносни причини, треба да поднесе барање до aliexpress.Добредојдовте н

STB200 NF041 STB200 NF04 200 NF04 MOSFET NГЛ 40 V 120 A I2 PAK

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цен

Да Почитувани Купувачи : 1.Нарачки кои се помалку од $5 , МОЖЕ да НЕ BR СЛЕДИ , ако треба да се следи на интерн

ако Anda membutuhkan pengiriman dipercepat, silahkan hubungi ками Jika Anda membutuhkan pengiriman tercepat, ками juga bisa lakukan untuk Anda, misalnya : fedex, DHL, ems, biasany

RTS5160 QFP48

Scroll