Новак
20pcs/ 15mm Антички Сребрен позлатен двојно двострано НИ воздухопловната шарм pendant

20pcs/ 15mm Антички Сребрен позлатен двојно двострано НИ воздухопловната шарм pendant

Достапност: Залиха
DEN 130.00
DEN 162.72


Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга. Само треба на слики и примероци. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
NUMBERFIVE
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
pj267

Подобро ви се допаѓа

Производи ќе бидат испорачани во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата Ако не сте ги прими

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4 Повратни информации&Контактирајте со Нас

5cm9cm долгоБоја : FuschiaКоличина : микс форма 10pcsДруги Жешки Druzy Приврзоци&КонекториЖDP07 Пурпурна Аметист Druzy

Descriptio n : Камења Информации : Овална paua abalone школка, овална labradorite, круг оникс, добар квалитет, со висок сја

Најлон Tassel Голема Pendant Украси, Мешана БојаГолемина : за 11mm широк, 70~74mm долго, дупка : 4mm.(бродови од сад не м

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките на 3 дневна вашиот приемот на предмети за

Ако имате било какви прашања во врска со мојата предмети, ве молиме Email на нас, Ние ќе ви одговори што е мо

Опис : Мешани бои камен крофна привезоци во различни големини;Камења вообичаено вклучува : роза кварц, к

Производи ќе бидат испорачани во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.ако сакате drilled они

ние ќе бидеме секогаш подготвени.кога ние брод од страна на ВОЗДУХ ПОШТА,Ако не можете да добиете пост п

5955Опис : Процес : рачно изработени Стил : Multicolor Чакра Природен Камен Pendant Ѓердан Occation : Christams подарок за Де

2примерок, ќе биде испратен од Кина, Хонгконг пост.Постојат многу видови на квалитет на пазарот.Тоа обич

материјал : стаклобоја : јасноКоличина : 50setsголемина : 25x18mmDIY треба лепакМоже да се стави нешто ви се допа

Купувачот одговара за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности Ние ќе рефундирање на парит

Опис : Процес : рачно изработени Стил : Multicolor Чакра Природен Камен Pendant Ѓердан Occation : Christams подарок за Дено

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Тоа обичн

5 инчи во мерењето.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во деталн

Scroll